Розумний вимикач (одноклавішний) з термогігрометром Xiaomi MiJia (ZNKG01HL)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Для встановлення приладу не потрібна заміна проводки. Просто поміняйте традиційний вимикач на розумний вимикач Xiaomi MiJia і насолоджуйтесь широким функціоналом - дистанційне вимкнення світла при виході з дому, автоматичне включення світла при поверненні додому, вимикання світла перед сном і т.д. Датчик підключається до шлюзу BLE Mesh і здатний керувати освітленням та розумними приладами у всьому будинку.

Вбудований датчик температури та вологості дозволяє бачити необхідні дані на екрані пристрою та передавати інформацію приладам, підключеним до системи розумного будинку, наприклад, зволожувачу або кондиціонеру. На екрані відображаються дані про температуру та вологість у приміщенні, дату та час.

Після налаштування доступу до програми MiHome, ви зможете налаштувати керування будь-якими розумними пристроями у вашому домі. І реалізовувати сценарії роботи залежно від способу життя та особистих уподобань. Наприклад, при відкритті вхідних дверей, включатиметься освітлення у квартирі.

 

Тип перемикача Кнопковий
Бренд: MiJia
Мобільний додаток Mi Home
додаткові характеристики Вхідна потужність: 220V~50Hz, Робоча температура: -10° C~50° C, Вологість при експлуатації: -5% ~ 95% RH
Сумісна версія ОС Android 4.4 та вище, OS 9 і вище
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Тип підключення Провідні
Управління Локальний доступ, Додаток на Android, Додаток на iOS
живлення Від мережі
Виробник MiJia
Бездротовий стандарт Bluetooth
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Додаткові можливості Вбудований термогігрометр
Артикул ZNKG01HL