Унітаз Xiaomi American Standart White

Якісний унітаз від вікового бренду American Standard

В унітазі American Standard використовується нова система впуску і випуску води, яка управляє потоком води, створюючи пульсуючу силу змиву і тиск в двох напрямках.

Технологія подвійного промивання

В унітазі є вбудована платформа для промивання сифонів американського стандарту «подвійного змиву». При змиві утворюються два потоки води, які здатні легко змити всі види бруду.

Якісні водопровідні фітинги

Оригінальні водопровідні фітинги американського стандарту пройшли багато випробувань пресуванням. Вони довговічні, відрізняються високою точністю рівня води та високою швидкістю подачі води.

Двошарова глазур

Звичайні туалети легко брудняться і їх важко чистити. В унітазі American Standard поверхня покрита двома шарами керамічної глазурі.

Поверх звичайної глазурі рідка сировина нанорівню рівномірно розпорошується на звичайну поверхню глазурі, утворюючи міцну антибактеріальну та стійку до плям глазур.

Кришка, яка плавно опускається

Кришка унітазу American Standard обладнана мікроліфтом, що робить опускання безшумним і легким.

Забудьте про неприємні запахи

S-образна труба діаметром 5.5 см перешкоджає зворотному стоку і застою стічних вод, що дозволить запобігти поширенню неприємного запаху і подальшому розмноженню бактерій*.

* Перед змивом, необхідно закрити кришку унітазу, щоб уникнути попадання бризок води з бактеріями на поверхню виробу.

Ергономічний стільчак

Конструкція стільчака сидіння унітазу American Standard відрізняється від конструкції звичайного унітазу, вона виконана за інноваційною дуговою технологією, яка може краще відповідати вигину людських сідниць. Люди, які довго сидять на унітазі, будуть відчувати себе більш комфортно.

6-літровий бачок для унітазу

Кнопка змиву розділена на 2 частини. Одна кнопка призначена для повноцінної промивання унітазу 6 літрами води, а друга – дозволяє економити, витрачаючи всього 4 літри води для видалення забруднень.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Унітаз
Бренд: American Standart
Модель: CCAS1858
Матеріал: Кераміка
Об'єм зливного бачка: 6 л
Розмір: 695 x 360 x 710 мм
Вага: 43 кг