Універсальна батарея Xiaomi Mi power bank Pro Type-C 10000mAh Gold Trade-in

  • Золото
  • 1 місяць

Trade-in

Опис: Товар з вітрини, є подряпини на пристрої, пошкоджена упаковка.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Звичайна ціна

Товар з вітрини, є подряпини на корпусі.


Портативний літій-полімерний акумулятор Mi Powerbank 10000mAh Type-C, отримав ще більш поліпшену комплектацію, має можливість подвійної зарядки крім того, він підійде для підзарядки пристроїв, які підтримують стандарт Type-C.

Разом з вельми ергономічним (товщина всього 12.58 мм) павербанком, в комплекті йде Micro-USB / Type-C кабель, за допомогою якого можна підзарядити, наприклад, смартфон Mi 5 або ж MacBook. Варто відзначити, що підтримка даного стандарту, також, дозволяє безпосередньо підключати кабель стандарту Type-C до зовнішнього акумулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Powerbank 10000mAh Pro Suit Gold

Портативний літій-полімерний акумулятор Mi power bank 10000mAh Type-C, отримав ще більш поліпшену комплектацію, має можливість подвійної зарядки крім того, він підійде для підзарядки пристроїв, які підтримують стандарт Type-C.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit батарея в 2 двох кольорах

Разом з вельми ергономічним (товщина всього 12.58 мм) павербанком, в комплекті йде Micro-USB / Type-C кабель, за допомогою якого можна підзарядити, наприклад, смартфон Mi 5 або ж MacBook. Варто відзначити, що підтримка даного стандарту, також, дозволяє безпосередньо підключати кабель стандарту Type-C до зовнішнього акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit роз'єми

Підтримка технології мікроструми

За допомогою подвійного натискання на кнопку, Ви зможете на 120 хвилин активувати функцію подачі мінімального струму для зарядки відповідних пристроїв: фітнес-трекера (0.025А), Bluetooth-гарнітури (0.06А).

* Зверніть увагу, що показники вказані на основі результатів тестування компанією-виробником, тому можливо їх зміна в процесі використання портативного акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit технологія мікрострумами

Прискорений процес зарядки

Mi power bank 10000mAhType-C в автоматичному режимі визначає підключений до нього девайс, в результаті чого забезпечує безпечну, а також вельми швидку зарядку пристрою. Однією з особливостей даного павербанка, є збільшення швидкості зарядки акумулятора, завдяки підтримці максимально допустимої потужності до 18 Вт. Портативна батарея 10000mAh Type-C оснащена інтелектуальною мікросхемою, яка тримає під контролем силу струму, сумісна з наступними протоколами в смартфонах, планшетах та інших девайсах: Quick Charge 2.0 / 3.0 / Battery Charging v1.2 / APPLE.

Якщо взяти за приклад зарядку акумулятора в смартфоні Mi Max, в середньому зі стандартною технологією зарядки - це займе приблизно 3 години, а з технологією швидкої зарядки (Quick Charge 3.0) - приблизно 2 години 30 хвилин, економія часу при цьому становить 15%. При цьому, повна зарядка Mi power bank 10000mAhType-C від звичайної зарядки - займе приблизно 6 годин, а з технологією QC3.0 - близько 3 годин 30 хвилин, економія часу становить 40%, вражає, чи не так?

Літій-полімерний акумулятор з високою енергоефективністю

Компанія ATL, яка є постачальником мікросхеми для павербанка, який необхідний саме для того, щоб забезпечить безперебійну роботу різних девайсів.

* Зверніть увагу, що показники вказані на основі результатів тестування компанією-виробником, тому можливо їх зміна в процесі використання портативного акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit кількість зарядів для різних девайсів

9-рівневий захист

«Серцем» акумулятора, є мікросхема, яка розроблена з застосуванням напівпровідників високої якості від компанії Texas Instruments (виробник напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки і виробів на їх основі).

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit 9-ти рівнева захист

Всеціла електро оптимізація

Використання передової мікросхеми в конструкції пристрою, дозволила посилити як безпеку її застосування, так і забезпечити стабілізацію напруги розряду. При цьому показник коефіцієнта трансформації знаходиться в межах 93%. Фактична ємність павербанка знаходиться в межах 7100 мАг.

* Зверніть увагу, що показники вказані на основі результатів тестування компанією-виробником при вихідний потужності 5В / 1А, і температурі 25 градусів, тому можливо їх зміна в процесі використання портативного акумулятора.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit індикатори та роз'єми пристрою

Дабл анодування поверхні в комплексі з ЧПУ-гравіюванням

Краї корпусу вилитого зі сплаву алюмінію, витончено вигравірувані, а повторний процес анодування, додало неймовірний ефект портативної батареї, 2 стильні контурні лінії і надміцна конструкція та закруглені кути девайса, подарують відчуття прекрасного дизайну, комфорту і надійності.

Універсальна батарея Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh Pro Suit бічна грань і роз'єми

Тип: Зовнішній акумулятор
Бренд: Mi
Тип батареї: Li-Pol
Модель: PLM03ZM
Вхідна напруга: 12В / 9В / 5В
Вихідна напруга: 12В / 9В / 5В
Вхідний струм: 12В 1.5А / 9В 2А / 5В 2А (TYP)
Вихідний струм: 12В 1.5А / 9В 2А / 5В 2.4А (TYP)
Номінальна потужність: 10000мАч / 38.5Wh (хв.)
Час зарядки: Близько 3,5 годин (зарядний пристрій 18 Вт *, стандартний кабель)
Близько 5,5 годин (зарядний пристрій 10 Вт *, стандартний кабель)
Виявлення навантаження: Автоматичне
Безпека: 9-ти рівневий захист
Температура зарядки: 0 ° C до 45 ° C (TYP)
Температура нагнітання: -20 ° C до + 60 ° C (TYP)
Індикатори: 4 led
Габарити: 128.5 x 75 x 12.6 мм
Вага: 223 г
Колір: Золото
Комплектація: Акумулятор, Micro-USB / Type-C кабель, керівництво користувача, чохол

Завантаження…