Валіза Xiaomi RunMi 90 PC Smart Suitcase Black 20" 104601 Trade-in

  • Чорний
  • 14 днів

Trade-in

Опис: Товар з вітрини, є потертості та подряпини на корпусі.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Товар з вітрини, є потертості та подряпини на корпусі.

Валіза створена шведським дизайнером Андерсом Хеллбергом, який зміг об'єднати вражаючу функціональність зі стриманою північною красою. Міцний полікарбонатний корпус стійкий до ударів і подряпин, він забезпечить надійне транспортування Ваших речей.

Валіза забезпечить зручність і комфорт при використанні будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

TSA-замок зі сканером відбитків пальців

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, що спеціалізується на системах захисту та ідентифікації за відбитками пальців, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

Стильний і надійний

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічної продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділення для зберігання речей. Обсяг внутрішнього простору складається 35 літрів при досить компактній діагоналі в 20 дюймів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Валіза RunMi 90 PC, Smart Suitcase 20`

Для створення валізи були використані високоякісні матеріали, які забезпечать надійне транспортування Ваших речей, а також зручність і комфорт при використанні валізи в будь-яких подорожах - чи у відрядження, чи поїздках у відпустку.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Новий рівень безпеки

TSA-замок зі сканером відбитків пальців

Всесвітньо відома шведська компанія FPC, що спеціалізується на системах захисту та ідентифікації за відбитками пальців, розробила TSA-замок, створений за стандартами адміністрації транспортної безпеки США.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Замок дозволяє залишати важливі документи і особисті речі без побоювань. Доступ до ваших речей тепер захищений надійним сканером відбитків пальців з пам'яттю на 5 власників.

Стильний і надійний

Стримана краса від Андерса Хеллберга

Мінімалістичний дизайн, без надмірностей і химерності, відрізняється технічною продуманістю як механічних рухомих частин, так і відділенням для зберігання речей. Обсяг внутрішнього простору складається 35 літрів при досить компактній діагоналі в 20 дюймів.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Міцний корпус

Корпус валізи здатний витримувати удари і падіння

Корпус валізи повністю виконаний з полікарбонату Bayer Makrolon, що дозволяє при мінімальній вазі досягти максимальної міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Тришарова композитна структура відрізняється стійкістю до стискань і розтягувань, а також уникає деформації при падінні валізи. Пластик валізи витримує сидячу на ньому людини, масою до 40 кг, а також перевантаження до 5000 G.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Міцна алюмінієва ручка

Система антишоку запобігає передачі вібрації від коліс до руці

Ручка валізи має чотири ступені регулювання висоти, тому підійде для людини з будь-якою комплекцією і зростом. Вона виготовлена з анодованого алюмінієвого сплаву, що значно продовжує термін її служби. Конструкція ручки має антишок, який не передає вібрації і поштовхи при коченні валізи по нерівній поверхні, або бруківці. Ручка дозволяє піднімати валізу, масою до 14 кг.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Продумана внутрішня структура

Кишені і фіксатори допоможуть розподілити речі у валізі

Поділ внутрішньої частини валізи передбачає найкращу упаковку ваших речей - одягу, взуття, ноутбука, фотоапарата та аксесуарів. Кишені, фіксатори і розділяють секції допомагають зафіксувати речі всередині. Підкладка у валізі створена з поліестеру, який стійкий до забруднення і розриву.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Надійні і міцні колеса

"Плаваючі" колеса знижують трясіння

Вбудовані безшумні колеса, легко обертаються на 360 ° навколо своєї осі, полегшуючи рух валізи як на рівних, так і на ребристих поверхнях. Колеса з металевою втулкою і демпфуючим системою дозволяють зробити транспортування валізи простим і комфортним. Для перевірки надійності коліс валізу, масою 14 кг, провезли 12 км по нерівній поверхні.

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

RunMi90-PC-Smart-Suitcase-20`

Назва: Валіза RunMi 90 PC, Smart Suitcase 20` 104605
Бренд: Runmi
Матеріал: Корпус - полікарбонат Bayer Makrolon, підкладка - поліестер
Обсяг: 35 л
Діагональ: 20"
Захист: Сканер відбитків пальців
Харчування: 2 батареї АА
Маса: 4.6 кг
Розміри: 57.8х37х21.5 см
Колір: Чорний
Гарантія: 14 днів

Завантаження…