Валіза Xiaomi Z Family Suitcase Blue 24"

  • Синій
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Стильна валіза для всієї родини

Z Family Suitcase - сімейна валіза з якою зручно подорожувати. Вона має міцну поліпропіленову конструкцію, завдяки чому 24" валіза важить всього 3.5 кг, що приблизно на 15% менше ніж у полікарбонатних валіз такого ж розміру.

Не дивлячись на компактність Z Family Suitcase - містка валіза, в якій можна розмістити все найнеобхідніше для сімейного відпочинку, а вбудований TSA - замок, забезпечить надійний захист внутрішнього вмісту, а також дозволить набагато швидше пройти митний контроль.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручна валіза з міцною конструкцією

Сімейна валіза Z Family Suitcase виготовлена з якісного поліпропіленового матеріалу (PP). Внутрішня частина, де безпосередньо будуть розміщуватися ваші речі, виготовлена з поліефірної тканини. Телескопічна ручка за класикою виконана з алюмінію, а маневрені коліщатка - з термопластичного еластомеру (TPE).

Валіза Z Family Suitcase крупним планом в 3 кольорах

Симпатичний дизайн з нотками сучасності

Дизайн, не основоположна, але теж дуже важлива характеристика, на яку звертають увагу сучасні користувачі. Z Family Suitcase має стриманий дизайн, який, все ж, не позбавлений певних родзинок.

Одна з таких родзинок - вигравірувані лінії, які як би спрямовані та зосереджують увагу на логотипі компанії-виробника «Z». Елегантний TSA-замок, широка ручка для перенесення валізи вручну, висувна телескопічна ручка, а також коліщатка, що обертаються на 360 градусів - доповнюють загальний дизайн виробу, що в цілому виглядає дуже навіть гармонійно та симпатично.

Валіза Z Family Suitcase дизайн

Надійний захист вмісту

Вибираючи валізу для подорожі з сім'єю, ви, звичайно ж, звертаєте увагу на дуже важливу характеристику - безпека вмісту. Так як ви хочете взяти з собою не тільки одяг, але і кілька гаджетів, на які ви могли б зафіксувати самі захоплюючі моменти відпочинку.

Валіза Z Family Suitcase міцність

Тому валіза обладнана не просто застібкою-блискавкою, а кодовою TSA-замком, який не тільки «стоїть» на варті ваших речей, а й допоможе швидше пройти митний контроль.

Валіза Z Family Suitcase елементи конструкції

Хороша маневреність обертових коліщаток

Швидке та зручне транспортування валізи - це заслуга конструкторів Z Family Suitcase, які оснастили виріб обертовими на 360 градусів коліщатками. Коліщатка виготовлені з гнучкого та міцного TPE еластомеру та забезпечують хорошу маневреність валізи в процесі переміщення навіть по дорозі з незначними нерівностями.

Валіза Z Family Suitcase дівчина і хлопець з валізами

Додатковий варіант транспортування

Крім коліщаток, валіза Z Family Suitcase обладнана широкої бічною ручкою, взявшись за яку, ви можете підняти та перенести валізу вручну. Особливо це актуально і зручно, при переміщенні в транспорті або по високих сходах і бордюрах.

Валіза Z Family Suitcase дівчина з валізою

Якість на висоті

Внутрішня обшивка валізи виготовлена з поліефірної тканини, вона якісно зшита, «не накопичує» неприємні запахи і її досить легко очистити від пилу.

Валіза Z Family Suitcase обшивка

Усередині валізи з легкістю поміститься пара футболок, кросівки, штани, легка куртка, фотоапарат, годинник, зарядний пристрій та ще кілька аксесуарів.

Валіза Z Family Suitcase внутрішній вміст

Z Family Suitcase представлений в декількох «свіжих» кольорах. Це допоможе вам підібрати колір валізи, який найбільше відповідає вашим вподобанням.

Чемодан Z Family Suitcase 3 вида

Тип: Валіза
Бренд: Z
Розмір: 24" (67.5 x 47.5 х 26.6 см)
Вага: ~ 3.5 кг
Місткість: ~ 61 л
Матеріал: Поліпропілен і поліестер
Телескопічна ручка: Анодований алюміній
Замок: TSA
Колір: Синій