Відеореєстратор Xiaomi DDPAI mola Z5

Сенсорний РК-дисплей

Відеореєстратор DDPAI оснащений сенсорним РК-дисплеєм з технологією IPS. Завдяки цьому такі недоліки, як: вузький кут огляду, обмежена передача кольору, повністю подолані. Якість відео та зображень також покращився.

Якісна зйомка з роздільною здатністю 1600p

Роздільна здатність це параметр, який дозволяє камері DDPai Mola Z5 надавати користувачам якісні кадри. 6-шарова лінза допомагає оптимізувати можливість запису пристрою.

ADAS технологія допомоги водієві

Великий плюс цього пристрою полягає в інтеграції технології ADAS. Ця технологія підтримує розширене водіння з 3 функціями: система попередження про рух не по тій смузі, система попередження про переднє зіткнення, коли відстань між автомобілем користувача та переднім бампером занадто мало і система попередження про виліт автомобіля попереду, сигналізуючи, коли транспортний засіб зупиняється або починає рух.

Чудовий процесор, велика апертура

Володіючи високопродуктивним процесором в поєднанні з чіпом Hisilicon Hi3556, відеореєстратор DDPai Mola Z5 здатний швидко обробляти дані, вести записи, збільшувати стиснення даних на 30%. Завдяки цьому, місце на карті пам'яті економиться. Крім того, камера має вбудований датчик, чутливий до гравітації тому при зіткненні, пристрій негайно блокує і зберігає зображення та відео.

Діафрагма камери F1.8 дозволяє збільшити кут огляду пристрою до 140 градусів. Велика діафрагма допомагає DDPAI Mola Z5 добре працювати навіть в умовах низької освітленості, а зображення буде поліпшуватися.

Підключення до додатка, інтелектуальне розпізнавання голосу

Всього за кілька простих кроків ви можете підключити цей відеореєстратор до додатка DDPAI на своєму особистому смартфоні. Так що користувачі можуть легко відстежувати та перевіряти стан свого автомобіля 24/7. Збережене відео може бути переглянуто користувачем в будь-який час, а також опубліковано в Інтернеті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Відеореєстратор
Бренд: DDPAI
Модель: Mola Z5
Процесор: Двоядерний Hisilicon Hi3556
Карта пам'яті: 128 ГБ (TF, купується окремо)
Пам'ять: 1 ГБ
Сенсорний екран: 3 дюйма
Об'єктив: 6-шарова лінза, кут огляду 140°, діафрагма F1.8
Кольоровий CMOS-датчик 5 мільйонів пікселів
Роздільна здатність зображення: 2688 x 1944
Роздільна здатність відео: 2560 х 1600 при 30 кадрах в секунду
Бездротовий модуль: Вбудований Wi-Fi, 2.4 ГГц
Вага: 300 г
Розмір: 95 х 54 х 16.5 мм