Захисне скло Nillkin HG-SP XM для смартфонів Xiaomi 5S Plus

Захисне скло NILLKIN для Xiaomi 5S Plus (індекс H) виготовляється з відібраних екзеплярів японського скла AGC і створене за принципом нанотехнології HARVES, якій характерні висококласний захист і надвисокий коефіцієнт пропускання світла, які не спотворюють кольори екрану. Щільність загартованого скла становить до 9H. На поверхню скла нанесено тонкий шар масляного напилення, що запобігає появі відбитків пальців, вбирання рідин, фільтрує ультрафіолетові промені.

Захисне скло NILLKIN для Xiaomi 5S Plus (індекс H) відповідає світовому стандарту захисту дисплеїв. Скло вирізане на верстаті з числовим програмним управлінням. Його товщина становить 0.33 мм.

Відгуки користувачів
Максюченко Вита Витальевна, 22.08.2017
Стекло не на весь экран, мм 2-3 по периметру между чехлом и краем защитного стекла! В остальном замечаний нет-упаковано хорошо, приклеилось идеально, без проблем.
Всі відгуки

Захисне скло Nillkin HG-SP XM для смартфонів Xiaomi 5S Plus

Ультратонке захисне скло Nillkin зведе до мінімуму ризик пошкодження дисплея при повсякденному використанні. При своїй товщині 0.33 мм скло має високий рівень міцності 9H і не впливає на чутливість сенсорного екрану. Прозорість скла - 99% без будь-яких спотворень.

У порівнянні з плівкою захисне скло Nillkin стійке до ударів і його практично неможливо подряпати навіть гострим предметом таким як ножиці або ключі.

Поверхня скла має олеофобне покриття, основна властивість якого - відштовхувати воду і жири, завдяки чому на екрані будуть малопомітними відбитки пальців.

Спеціальна силіконова основа забезпечує просту установку захисного скла без утворення "бульбашок".

Країною-розробником скла є Японія. Інженерами було проведено безліч тестів на ударостійкість, вибухостійкість, перепад температур, і у всіх цих тестах гартоване скло показало найвищі результати.

Для того, щоб установити скло Nillkin, радимо звернутися у наш сервісний центр, де спеціалісти якісно впораються з таким завданням.

Скло абсолютно безпечне, і навіть якщо воно розіб'ється, то його спеціальна триплексна технологія не дозволить розлетітися склу на дрібні шматочки.

Особливості:

  • висока щільність поверхні 9Н
  • товщина 0.33 мм
  • глянцеве покриття виконує функцію антивідблиску, стійке до подряпин
  • при розбитті не розлітається на шматочки

Тип Захисне скло
Бренд: Nillkin
Сумісність Xiaomi 5S Plus
Товщина 0.33 мм
Міцність
Ударостійкість Так
Водовідштовхуюче покриття Так
Пропускання світла 99%
Олеофобне покриття Так
Розмір 148.73x71.17 мм
Вага 8.9 г
Комплектація Захисне скло, липка плівка-антистатик, два стікери, волога та м'яка серветки, серветка з мікрофібри, керівництво користувача
Відгуки користувачів
Максюченко Вита Витальевна, 22.08.2017
Стекло не на весь экран, мм 2-3 по периметру между чехлом и краем защитного стекла! В остальном замечаний нет-упаковано хорошо, приклеилось идеально, без проблем.
Додати коментар