Захисна плівка матова Crystal Xiaomi Nillkin Mi4i/c


Захисна плівка матова Crystal Nillkin Mi4i/c має наступні особливості:
•    дуже міцна, не дивлячись на власну легкість та компактність
•    легко та якісно наноситься на дисплей
•    має функцію «Анти-відбитки»

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Захисна плівка матова Crystal Nillkin Mi4i/c

Захисна плівка матова Crystal Nillkin Mi4i/c виготовляється з високоякісного та тонкого полімера, та з точністю повторює габарити та лінії дисплею Xiaomi Mi4i/Mi4c, враховуючи всі його конструкційні особливості. Плівка дуже міцна. Вона довгий час буде слугувати надійним захисником сенсорного екрану. Не дивлячись на свою міцність, плівка є дуже чуйною до сенсорного екрану, негативно не впливає на якість відображення картинки.

Особливістю плівок Nillkin Сrystal є функція «Анти-відбитки», тобто відбитки пальців, жирні плями не залишаться на екрані. Плівка не стає пожовклою з часом та гарно тримається.

Плівка кріпиться до екрана електростатичним способом. Якщо з’явиться необхідність зняти плівку – вона зніметься без проблем. Але, для першого разу радимо звернутися до наших спеціалістів у сервісний центр. У комплекті з плівкою йдуть допоміжні матеріали, які Вам знадобляться при наклеюванні плівки на дисплей смартфону.

Тип: Захисна матова плівка для смартфона
Бренд: Nillkin
Сумісність: Xiaomi Mi4i/c
Спосіб приліпання: Статичний
Комплектація: Захисна плівка на дисплей, статична плівка для видалення пилу, серветка з мікрофібри, стікери для видалення плівки.