Захисна плівка матова Nillkin Whole Set Version для смартфонів Mi 4i/Mi 4c

  • 14 днів
Акція
Аксесуари до популярних моделей смартфонів Xiaomi лише по 49 грн! Дізнатись більше

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Надійна матова плівка від Nillkin для смартфонів Xiaomi Mi 3, яка не тільки захистить дисплей пристрою від подряпин та слідів дотиків пальців (відбитків), але і ваші очі від надмірно яскравого LED-випромінювання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Цей корисний аксесуар від відомого китайського виробника створений із сучасних матеріалів, з застосуванням нано-обробки. Що особливо цікаво - зручна та надійна матова плівка забезпечує захист, як самого смартфона, так і його користувача.Nillkin Film Mi 4i/Mi 4c загальний

Вся справа в тому, що спеціальне покриття матової плівки, по-перше, забезпечує захист екрану Xiaomi Mi 3 від бруду, пилу, поту і слідів дотиків пальців (відбитків), а по-друге, оберігає очі власника від надмірної яскравості LED-випромінювання. Плюс захист від відблисків, який дозволяє дивитись на екран смартфона без дискомфорту навіть в яскравий сонячний день.
Таким чином, дисплей пристрою залишається чистим, а зір власника - захищеним. Ніякої сухості або втоми очей!
Так, і не дивіться на те, що плівка досить тонка - завдяки своїй підвищеної твердості вона успішно протистоїть випадковим зовнішнім впливам, а значить - дратівливих подряпин на дисплеї можна не боятись!

Тип: Захисна плівка
Бренд: Nillkin
Сумістність: Xiaomi Mi 4i/Mi 4c
Додатково: Пиленепроникність, захист від подряпин, антивідбитки пальців