Захисна матова плівка Xiaomi Nillkin Crystal Whole Set Version для смартфонів Redmi Note 2

Матова плівка від Nillkin для смартфонів Redmi Note 2, яка надійно захистить дисплей пристрою від подряпин та слідів дотиків пальців (відбитків), а Ваші очі від надмірного LED-випромінювання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Цей прекрасний аксесуар від відомого китайського виробника створений із сучасних матеріалів, з застосуванням нано-обробки. Що особливо цікаво - зручна та надійна матова плівка забезпечує захист, як самого смартфона, так і його користувача.
Вся справа в тому, що спеціальне покриття аксесуара, по-перше, забезпечує захист екрану Redmi Note 2 від бруду, пилу, поту і слідів дотиків пальців (відбитків), а по-друге, оберігає очі власника від надмірної яскравості LED-випромінювання. Плюс захист від відблисків, який дозволяє дивитись на екран смартфона без дискомфорту навіть в яскравий сонячний день.Nillkin Redmi Note 2 основний
Таким чином, завдяки матовій захисній плівці, дисплей пристрою залишається чистим, а зір власника - захищеним. Ніякої сухості або втоми очей!
Так, і не дивіться на те, що плівка досить тонка - завдяки своїй підвищеної твердості вона успішно протистоїть випадковим зовнішнім впливам, а значить - дратівливих подряпин на дисплеї можна не боятись!

Тип: Захисна матова плівка
Бренд: Nillkin
Сумістність: Redmi Note 2
Додатково: Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців