Захисна плівка Xiaomi Nillkin Crystal Whole Set Version для смартфонів Redmi 3

Надпрозора захисна плівка серії Crystal. Поставляється в комплекті з керівництвом по закріпленню на смартфоні та набором корисних витратних матеріалів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Надпрозора захисна плівка серії Crystal. Поставляється в комплекті з керівництвом по закріпленню на смартфоні та набором корисних витратних матеріалів.


Девіз серії захисних плівок Crystal від відомого виробника аксесуарів Nillkin, звучить як «Тонка, прозора, ясна». Це означає, що екран вашого смартфона буде, не тільки надійно захищений від пилу і бруду, але і продовжить відмінно виглядати після численних дотиків до нього! А все через спеціального покриття «антіотпечаток», яке ефективно бореться з «брудними» наслідками торкань пальцями дисплея смартфона. Будьте спокійні! Тепер турботу про екран вашого гаджета візьме на себе захисна плівка Crystal.
Завдяки своїй надпрозоре, плівка не спотворить оригінальних кольорів екрану пристрою, а за допомогою спеціального захисного покриття вбереже ваші очі від втоми і сухості, блокуючи надмірно яскраве випромінювання.
Окремим приємним сюрпризом є комплектація даного аксесуара. Крім безпосередньо самої плівки, в комплект поставки входить купа корисних «дрібниць», в числі яких навіть невелика серветка для протирання плівки і ілюстроване керівництво по установці аксесуара на ваш смартфон.

Тип: Захисна плівка
Бренд: Nillkin
Сумістність: Xiaomi Redmi 3
Додатково: Захист від пилу, подряпин, відбитків пальців