Змішувач для умивальника Xiaomi JOMOO

Змішувач з оригінальним дизайном

Зовнішній вигляд змішувача JOMOO заснований на моделюванні біоніки та дизайні шиї лебедя, загальна крива плавна і природна, а елегантний зовнішній вигляд відразу ж зачаровує.

Розширте простір

Подолати обмеженість простору традиційних кранів, дозволяє гнучкий шланг із збільшеною довжиною, забезпечуючи вільний контроль кута подачі води.

Гнучкий шланг

Наявність гнучкого шланга з етиленпропіленового каучуку, інтегрованого в змішувач JOMOO, дозволить вам регулярно мити раковину і чистити зазори між швами кахлю біля раковини.

2 режими розпилення

У змішувачі JOMOO передбачено два режими розпилення: вода для душа і бульбашкова вода. Для перемикання, необхідно натиснути на бокову частину душової головки.

Корпус, який обертається на 360°

Корпус крана можна вільно обертати в межах 360°. Під час щоденного миття його можна повертати в бік, повністю розширивши діапазон подачі води.

Практична теплоізоляційна конструкція

Змішувач JOMOO спеціально обладнаний насадкою для душа з АБС-пластика через низьку теплопровідність.

Якісне гальванічне покриття

Змішувач піддався пошаровому гальванічного процесу. Після 36-годинного випробування в сольовому тумані він досяг рівня 10 з гальванічного стандарту (національний стандарт 24 години, рівень 9).

Плавне відкриття і міцне закриття

Керамічний сердечник клапана KEROX кращий для створення міцного сердечника крана. Відкриття та закриття щільне і плавне, що забезпечить вільне перемикання між холодною та гарячою водою*.

*За результатами лабораторних тестів перемикача, виріб здатний витримати до 1 мільйона процесів відкриття/закриття.

Цілісне леговане кування та лиття

Для змішувача JOMOO був обраний високоякісний цинковий сплав, а корпус клапана виготовлений методом гравітаційного лиття за допомогою інтегрального процесу лиття. Внутрішня і зовнішня поверхні є гладкими та безшовними, мають герметичну конструкцією і забезпечують надійний опір тиску.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Змішувач для умивальника
Бренд: JOMOO
Модель: 32328-518 / 1B-Z
Матеріал: Корпус клапана з цинкового сплаву, керамічний сердечник, Випускна труба з мідного сплаву, насадка для душа з АБС-пластика, гнучкий шланг з етиленпропіленового каучуку
Розмір монтажного отвору: Ф35
Розмір крана: