Зволожуючий вентилятор Xiaomi EDON 908

Гнучкий дизайн, висока мобільність

Зволожуючий вентилятор EDON 908 виготовлений з АБС-пластика, важить близько 1.53 кг, і його легко можна скласти в набагато менші розміри всього за 3 простих кроки. У складеному стані цей вентилятор може поміститися під ліжком і під диваном, не займаючи багато місця в будинку.

Оптимізувати простір охолодження

Багатофункціональний вентилятор EDON 908 оснащений обертовим валом, який може повертатися на 120 градусів вліво і вправо або на 180 градусів вгору і вниз. Велика секція пропелера забезпечує широкий кут нахилу, сприяючи циркуляції повітря, охолоджуючи всю кімнату.

Безщітковий електродвигун

Вентилятор EDON 908 обладнаний безщітковим електродвигуном постійного струму нового покоління, який допомагає більш стабільному процесу перетворення швидкості вітру, працює плавно з низьким рівнем шуму.

Зволоження повітря

EDON 908 має зволожувач, розташований в нижній частині пристрою. Він оснащений вітровою технологією поперечного тиску 3000 об/хв, яка може випускати до 280 мл/год для зволоження повітря.

Сенсорне управління

ЖК-датчик в корпусі вентилятора має ергономічний дизайн і легко управляється за допомогою сенсорних кнопок. На додаток до РК-контролера багатофункціональний зарядний вентилятор EDON також оснащений пультом дистанційного управління з робочою відстанню до 80 м і може легко управлятися через стіну.

Акумулятор на 8000 мАг

Велика ємність батареї 8000 мАг та швидка зарядка через порт Type-C, дозволяє користувачам зручно використовувати вентилятор протягом 2.5-15 годин (в залежності від режиму).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Вентилятор підлоговий
Бренд: EDON
Модель: 908
Матеріал: АБС-пластик
Номінальна напруга / частота: 3.7В DC
Зарядна напруга: 5В DC
Споживана потужність: 12 Вт
Кількість швидкостей: 5
Розмір: Максимальний розмір: 252 х 935 мм
Настільний розмір: 252 х 485 мм
Розмір в складеному вигляді: 252 х 140 мм
Вага: 1530 г