Динамiчнi навушники KZ EDS iз подвiйними драйверами (Чорний)

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

 

Ключові особливості:
- Подвійний магнітний динамічний блок 10 мм
- Чиста якість звуку
- Повторює структуру людського уха
- Мікрофон на кабелі

KZ EDS – це недорогі навушники, оснащені динамічним драйвером з подвійним магнітним контуром розміром 10 мм. Конструкція характеризується полімерним корпусом із металевою кришкою із сітчастим дизайном на лицьовій стороні.

Дизайн
Корпус KZ EDS приємний та стильний. Він поєднує в собі полімерну оболонку та металеві фейсплети. Завдяки блискучим металевим деталям навушники не тільки мають індивідуальність, але й зменшує внутрішній дисонанс. До кожної деталі висуваються суворі вимоги, щоб слухачеві було максимально комфортно користуватися навушниками. Новий плоский кабель забезпечує відмінну передачу звукових сигналів та ефективно запобігає скручуванню. Позолочені контакти призначені для продовження терміну служби, сумісні з різними стандартними двоконтактними кабелями для модернізації навушників.

Функції
KZ EDS – це навушники, які можуть сподобатися широкому колу користувачів. До того ж, це навушники професійного рівня, які кожен може собі дозволити. Knowledge Zenith EDC дають чіткі деталі з вокальної частини програвання. Ця модель може бути найкращим вибором для щоденного прослуховування HiFi музики. Для цього достатньо використовувати ваш мобільний телефон, немає необхідності носити з собою професійний плеєр. Електронну плату кросовера делікатно підігнано під звуковий блок. Модель має посилені характеристики низькочастотного діапазону, щоб порадувати вас високими показниками якості звуку.

Динамічні навушники KZ EDC розроблені так, щоб відповідати людському вуху та зменшувати зовнішні шумові перешкоди при правильному носінні. Легка вага та продуманий дизайн ідеально підходять для вушної раковини. Завушини з поліуретану з ефектом пам'яті допомагають зручно носити навушники протягом тривалого часу. Завдяки стабільній посадці ви не турбуватиметеся про KZ EDC навіть під час енергійного тренування.

Особливості
Мікрофон у цій моделі розташований на кабелі, підходить для спілкування під час підключення до мобільного телефону. Коротке натискання для відповіді/відбою дзвінка, коротке натискання для паузи/відтворення, тривале натискання для відхилення дзвінка, двічі натисніть , щоб перейти до наступної пісні, натисніть три рази, щоб перейти до попередньої пісні.

Підсумок
Бюджетні дротові навушники KZ EDS створюють приємне враження. Вони мають яскраво виражений дизайн та ідеально підходить для тих, хто шукає стильні навушники за доступною ціною. За допомогою додаткового кабелю KZ EDS можна вдосконалити Bluetooth навушники. Кабелі для апгрейду необхідно придбати окремо.

Цвет Чорний
Бренд: KZ
Тип випромінювача Динамічний
Додаткові можливості Коннектор 0.75 мм (2-х пин), 3.5-мм L-образный штекер, 1-клав.гарнитурный блок

Комплектация:
Наушники KZ EDS
Комплект амбюшур (всего 3 пары)
Аудиокабель
Руководство пользователя
Вага 72±5g
Тип навушників Вакуумні
Діапазон частот (Гц) 20 - 40000
Імпеданс, Ом 23
Чутливість (дБ) 115
Тип мікрофону Динамічний
Конструкція мікрофона Розміщений на дроті
Спрямованість мікрофона Всеспрямований
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 1,2
Магазины Описание Гарантия Цена Купить
Магазины Описание Гарантия Цена Купить