MioT система

Створення Екосистеми спочатку було закладено в загальну концепцію розвитку компанії.

Протягом 7-х років компанія допомогла розвитку більш ніж 200+ компаній-стартапів, які починали свою діяльність «з нуля». Вартість 7-х з 200+ компаній Екосистеми, станом на початок 2019 року, оцінювалася в більш ніж 2 млрд. дол. США.

Очікується, що до кінця 2019 року, Екосистема отримає дохід понад 25 млрд. дол. США (150 млрд. юанів). Продукція Екосистеми - це велика мережа розумних девайсів і товарів повсякденного застосування, які прагнуть привнести інновації в життя кожної люди.

Екосистема прагне до розвитку, вдосконалення і подальшого впровадження інтелектуальних апаратних засобів в продукцію компанії. Нижче наведено список компаній, які входять до складу Екосистеми.

У Екосистеми є власна краудфандингова платформа, яка є відправною точкою, основою і поштовхом для розвитку нових брендів: власні канали взаємозв'язку (більше 2 млн. чоловік, які входять до складу клієнтської бази), підтримка та забезпечення безперебійного ланцюга поставок ресурсів, інвестиційна та фінансова підтримка (фонди, банки), інноваційні проекти, а також соціальна складова, яка об'єднує цілу команду однодумців для досягнення єдиної мети.

Варто зазначити, що з іншого боку, кожна окрема компанія, яка входить до складу Екосистеми - незалежна, оскільки Екосистема створює всі необхідні умови для забезпечення самостійності розвитку компаній. Компанія не вважає партнерів Екосистеми дочірніми, хоча їй належать значні пакети акцій усіх фірм-стартапів, що входять до складу Екосистеми. Кожна компанія Екосистеми - це повноцінний партнер, Офіційні Постачальники Екосистеми

Ми дякуємо нашим партнерам за досвід та співпрацю!

Програмне забезпечення

MIUI Global - департамент компанії Xiaomi, який відповідає за програмне забезпечення продукції бренду. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

MIUI UKRAINE - це офіційне українське співтовариство, яке активно допомагає користувачам смарт-пристроїв та інших гаджетів екосистеми Xiaomi отримати професійну підтримку програмного забезпечення MIUI в Україні та за її межами. - www.miui.ua. ФОТО партнерів.

Авторизація

Післяпродажна підтримка

MIOT Service Ukraine - обслуговування пристроїв екосистеми в Україні - MIOT сервисный центр.

Завантажити презентацію.

Спільнота Community

Community in Ukraine - це українська спільнота, яка активно допомагає шанувальникам смарт-пристроїв та інших гаджетів познайомитися з продукцією екосистеми. ФОТО партнерів.

Мобільні телефони та смартфони

21KE - виробник фічерфонов нового покоління, детальніше.

Black Shark - cамий досконалий геймерський смартфон з топовим оснащенням, стереодинаміками та рідинною системою охолодження, детальніше.

SUNMI - інноваційне підприємство, яке виробляє комерційне обладнання на базі Андроїд для O2О інтернет-платформ, детальніше.

Завантажити презентацію.

QIN - кнопкові телефони, який вміють в режимі реального часу переводити все почуте на 17 мов і завдяки ІК-датчику, можуть управляти побутовими приладами: телевізорами, кондиціонерами тощо, детальніше.

Pocophone - виробник потужних безрамкових смартфонів з подвійною основною камерою (12 + 5 Мп), селфі-камерою (20 Мп) і рідинною системою охолодження, детальніше.

Носима електроніка

AmazFit – вишукані, модні, стильні смарт-браслети від виробника HuaMi, детальніше.

Авторизація

HuaMi – єдиний виробник смарт-браслетів та смарт-вагів. ФОТО партнерів, детальніше.

Авторизація

WeLoop - виробник стильних інноваційних смарт-браслетів і розумних годинників. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

CIGA Design - виробник міцного і стильного наручного механічного годинника, який був відзначенний престижною премією - Reddot Design Award 2017, детальніше!

OMATE - виробник розумних годинників з підтримкою відео та голосового зв'язку, детальніше.

Konjac - виробник компактного перекладача з підтримкою 14 основних світових мов і володіє інтелектуальною системою розпізнавання голосу, детальніше.

Батареї та зарядні пристрої

ZMi – єдиний виробник powebanks, зарядних пристроїв та батарейок в екосистемі, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

KingMi - компанія, яка ексклюзивно виготовляє розумні та безпечні подовжувачі, та кабельну продукцiю. ФОТО партнерів, детальніше.

Авторизація

Zaofeng - виробник універсального кабелю, призначеного для підключення та зарядки відразу 3-х пристроїв під управлінням абсолютно різних операційних систем, детальніше.

Аудіо

1MORE – компанія, партнер Xiaomi, виробник навушників та акустики преміум-класу. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Авторизація

QCY - виробництво високоякісних Bluetooth-гарнітур. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

TiinLab - виробник професійного електроакустичного обладнання із застосуванням унікальної запатентованої технології «TFAT» (тонкоплівкова електроакустична технологія).

HAYLOU - виробник зручного та функціонального Bluetooth аудіо ресивера та високоякісних навушників з магнітним AMP датчиком, детальніше.

SIMGOT - виробник відмінної Hi-Fi-гарнітури з інноваційним дизайном і підтримкою Hi-Res, детальніше.

Oh Play - виробник аудіоколонок з відмінною якістю звуку, які були відзначені престижною нагородою за кращий технічний дизайн, детальніше.

Фото камери (Екшн, IP)

XiaoYi – виробник продукції: екшн-камери, смарт-камери, відеореєстратори, камери для дому та ін., детальніше.

Авторизація

iMi - функціональна ip-камера з футуристичним дизайном і шістьма ІК-світлодіодами, що дозволяють знімати навіть в темряві, детальніше.

MADV - виробник фото / відео панорамних камер 360°. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію.

70mai - це компанія, яка спеціалізується на виробництві ультрасучасних відеореєстраторів, здатних зробити процес водіння ще більш комфортним, детальніше.

Завантажити презентацію.

Xiaofang - виробник панорамних ip-камер обладнаних різноспрямованими оптичними модулями, нічним баченням і двостороннім голосовим зв'язком, детальніше.

Відео

XGiMi - займається виробництвом проекторів та домашніх кінотеатрів, щоб кожен зміг насолодитись чарами проекційних технологій, детальніше.
Сайт виробника: www.xgimi.com/market.htm

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Авторизація

Inovel - виробник високотехнологічних професійних систем візуального відображення, детальніше.

Appotronics - виробник проекторів з удосконаленою лазерною флуоресцентною технологією відображення.  ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію.

Авторизація.

WHALEY - виробник ультрасучасних проекторів з вбудованою професійною акустичною системою, які дозволять відчути всі переваги насиченного зображення та чудової якості звучання, детальніше.

Транспорт

UMA – молода та стильна компанія, котра займається виготовленням розумного транспорту для міських умов: велосипедів та скутерів. ФОТО партнерів. Детальніше.

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Авторизація

Ninebot – інтернет-магазин компанії ТОВ "ЕнАйЕс" з продажу самобалансуючих транспортних засобів та моноциклів спеціально для активного життя у великому місті. ФОТО партнерів, детальніше.

QiCYCLE - компанія, яка займається виготовленням зручних та стильних "розумних" велосипедів для міського способу життя. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Завантажити презентацію

Super Soco - виробник зручного та маневреного електроскутера з інтегрованою фронтальною камерою, детальніше.

HIMO - виробник електровелосипедів з дальністю поїздки більш ніж 50 км на одному заряді батареї, детальніше.

FIMI - виробник екшн-камер, моноподів з трьохосьовим стабілізатором, квадрокоптерів і аксесуарів до них, детальніше.

Авторизація

Безпека

LUMi - безпеку та затишок вашого дому забезпечать smart датчики та безкоштовний додаток "Розумний будинок". ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію.

Aqara – компанія, що займається розробкою та створенням систем "Розумного дома", а також віддаленим контролем за своїм житлом, детальніше.

Завантажити презентацію.

Освітлення

Yeelight - новий неповторний досвід світлових рішень, розумні, бездротові технології – відкрийте магію світла для вашого затишку, детальніше.

CooWoo – виробник продукції: автомобільні зарядні пристрої для мобільних девайсів, електричні світильники, басові динаміки та ін., детальніше.

Автомобільна електроніка

RoidMi – виробник смарт-пристроїв для автомобілів. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

Спорт

Компанія RunMi виготовляє "розумне" спортивне взуття 90 Ninetygo, одяг та аксесуари для перевезення багажу, детальніше.

Авторизація

Move It - перший в світі мобільний тренажерний зал з інтелектуальним управлінням. ФОТО партнерів, детальніше.

Showmeplus - виробник легких бігових кросівок FreeTie, технологічної парасольки Pinlo і багатьох інших корисних аксесуарів. ФОТО партнерів, детальніше.

Авторизація

Li-Ning - одна з провідних компаній у галузі виробництва спортивних товарів, включаючи взуття, одяг, обладнання та аксесуари для професійних і розважальних цілей, детальніше.

MITOWN – компанія, яка займається розробкою та виробництвом товарів для спорту, зокрема компресійної білизни, детальніше.

QIU (7th) - це інноваційний бренд, орієнтований на виробництво одягу для спорту.

GTS - виробник модних і комфортних кросівок з сітчастої тканини, і лайкри зі стильними термополіуретановими вставками, детальніше.

WalkingPad - виробник доріжки для ходьби, яка дозволяє забезпечити регулярні кардіотренування і підтримувати свою фізичну форму, детальніше.

Acton - виробник електричних скейтборду з алюмінієвою рамою, потужним двигуном та інтелектуальним дистанційним управлінням, детальніше.

Dooot - виробник вуглецевих бадмінтонних ракеток, а також пір'яних воланів для професійних спортсменів і просто любителів активного проведення часу, детальніше.

Побутова техніка

VioMi - ця компанія створює смарт техніку для очищення води, щоб ви насолоджувались кращими її властивостями. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

SmartMi - виробник "розумної" побутової техніки, яка піклується про ваше здоров'я, детальніше.

Завантажити презентацію

SWDK - виробник унікального натирача із застосуванням ультрасучасних технологій, який забезпечить чистоту вашого будинку, детальніше.

MiniJ - виробник інтелектуальної побутової техніки та електроніки з широким асортиментом: пральні та сушильні машини, холодильники, кондиціонери, посудомийні машини і т.ін., детальніше.

iCHUNMi - розумна техніка компанії iCHUNMi стане кращим шеф-кухарем на вашій кухні.

Roborock - робот-пилосос зі штучним інтелектом, який аналізує свої переміщення і самостійно формує маршрут прибирання. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

VH - унікальний екологічний вентилятор з сенсорним управлінням і практично безшумною роботою, детальніше.

Завантажити презентацію

MiiiW - компанія, яка спеціалізується на виробництві аксесуарів і периферійних пристроїв для ПК, детальніше.

Aller - виробник ультрасучасного стерилізатора з інноваційною технологією біполярної плазмової стерилізації lonTube, а також гігрометра, який контролює температуру та вологість приміщення в реальному часі, детальніше.

TINYMU - виробник розумної кришки-біде для унітазу, яка подбає про вашу щоденну гігієну, детальніше.

Lexiu - виробник очищувачів повітря та підлогових вентиляторів з високою продуктивністю і низьким рівнем шуму, детальніше.

JIMMY - виробник ручних пилососів, бездротової промивної пістолетної системи, а також розумного очищувача води, детальніше.

Краса

YUELI - "розумна" масажна вібророзчіска з іонізацією, перезаряджаємим акумулятором і функцією автоматичного вимкнення, детальніше.

Авторизація

Soocas (раніше компанія називалася Soocare) - smart техніка, яка допоможе зробити вашу посмішку блискучою та покращить стан ротової порожнини. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

Oclean - компанія орієнтована на виробництво безпечних профілактичних медичних пристроїв підключених до IoT (технології інтернет речей) і є виробником першої інтелектуальної звуковий електричної зубної щітки. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

DOCTOR·B - виробник зубних щіток із застосуванням методу Басса в конструкції побудови щетинок, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

WURO - виробник унікальних антибактеріальних серветок з бамбукового волокна, які підійдуть для щоденного використання для догляду за тілом і ефективно захистять від бактерій/мікробів, детальніше.

LuckyME - виробник розкішних золотих і срібних ювелірних прикрас, а також подарунків, докладніше.

Детальніше про LuckyME

SIM FUN - виробник екологічно чистих серветок для одягу і пластин для машинного та ручного прання, детальніше.

HANDX (ZHIBAI) - найкращі набори для гоління! Детальніше.

SMATE - виробник ультрасучасних товарів, які подбають про вашу красу, детальніше.

Vivinevo - виробник чоловічих і жіночих парфумів з приємним і тонким ароматом, над створенням яких працював професійний парфумер зі світовим ім'ям - Гаррі Фремонт, детальніше.

inFace - виробник ультразвукового очищувача для обличчя, який розширює пори на шкірі, розігріваючи їх і забезпечує приплив позитивно заряджених іонів, детальніше.

XinZhi - виробник гребінців (гребенів) з твердих порід деревини з красивим дизайном, детальніше.

Beauty Cosme - виробник косметики з натуральних рослинних екстрактів, детальніше.

AMIRO - виробник високоякісних дзеркал для макіяжу з ІК-датчиком і LED-підсвіткою, детальніше.

Essential Oil - виробник туалетної води, яка не тільки освіжає та ароматизує, але й дає лікувальні та косметичні ефекти для шкіри, детальніше.

DUcare - виробник чудових наборів пензликів для макіяжу, детальніше.

Здоров'я

Miaomiaoce - виробник унікального дитячого розумного термометра з надчутливим чіпом для вимірювання температури тіла дитини. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

iHealth - розумні тонометри допоможуть краще турбуватись про ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких, детальніше.

Purely виробник ультрасучасних респіраторів з активним фільтром і вентилятором, детальніше.

Авторизація.

ZSH – компанія сфокусована на дизайні, розробці та виготовленні продукції зі 100% бавовни, піднявши процес виробництва навіть звичайних рушників на новий рівень, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

COTTONSMITH - виробник гіпоалергенної нижньої білизни з натуральної бавовни із застосуванням технології "Wicking Windows", яка забезпечує більш швидке випаровування вологи, детальніше.

LF (Leravan) - портативний та ергономічний масажер, який допоможе розслабити м'язи навіть за робочим столом або у відрядженні, детальніше.

AirPOP - виробник масок-респіраторів виконаних за новітніми технологіями очищення вдихуваного повітря, детальніше.

Senthmetic - виробник практичних устілок для взуття, які подбають не тільки про комфорт, а й про здоров'я користувача, детальніше.

Yuwell - привносить концепцію професійного управління здоров'ям у повсякденне життя. Компанія впроваджує інноваційні рішення в "Екосистему здоров'я", яка складається з: медичного обслуговування на дому, медичних клінік, інтернет-медицини, а також виробництва професійних медичних девайсів для домашнього застосування, детальніше.

Airmotion - виробник масок для очищення повітря, які фільтрують до 95% небезпечних твердих частинок знаходяться в повітрі, детальніше.

CleanFly - виробник автомобільного іонізуючого очищувача повітря, детальніше.

Hwato - виробник обладнання для акупунктури, електронного обладнання для голкотерапії, хірургічного та домашнього медичного обладнання, детальніше.

LifeStyle

TS (Turok Steinhardt) - виробник поляризованих нейлонових сонцезахисних окулярів з ефективним захистом від ультрафіолетового випромінювання, ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію

Jordan & Judy - компанія, яка спеціалізується на виробництві широкого асортименту товарів, зокрема для кухні, ванної, догляду та гігієни, аксесуарів для тварин і т.ін., детальніше.

Kiss Kiss Fish - виробник оригінальних термосів з OLED-дисплеєм, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

Pinlo - неймовірно компактна і технологічна парасолька для захисту від дощу. ФОТО партнерів, детальніше.

365WEAR - виробник модного і високоякісного одягу, детальніше.

Popuband - виробник високоякісних музичних інструментів, які поєднують в собі високу якість виконання і смарт функціонал. ФОТО партнерів.

Umbracella - довговічна парасолька зроблена з японського вуглецевого волокна T700 з ефективним захистом від дощу та УФ-випромінювання (40+), детальніше.

Uleemark - виробник стильних утеплених безрукавок і пуховиків, детальніше.

QIMIAN - виробник ременів і взуття, виготовлених з дубленої шкіри за спеціальною технологією, детальніше.

ZaxArt - виробник стильних домашніх піжам та іншого одягу з легкої і приємної бавовняної тканини, детальніше.

Fucha Qingyun - красивий та стильний дизайнерський одяг, детальніше.

One Cloud - виробник стильного домашнього взуття з комбінованих натуральних матеріалів, яке допоможе ногам розслабитися після важкого робочого дня, детальніше.

Pomelo - виробник високоякісного рулонного паперу з натуральної целюлози, який відрізняється дивовижною м'якістю та унікальними антибактеріальними властивостями, детальніше.

Bu-Ye - виробник комфортних домашніх тапочок з натуральної бавовни, які оснащені зносостійкою TPR-підошвою, детальніше.

U-REVO - виробник теплих жіночих колготок, якісної нижньої білизни, стильних сумочок, модних гаманців, теплого зимового взуття, а також комфортних чоловічих шорт і курточок, детальніше.

XPrint - виробник унікального фотопринтера з можливістю друку фотографії AR з додатковою реальністю, детальніше.

I8 - виробник розкішних кварцових годинників з циферблатом з преміального сапфірового скла, детальніше.

PMA - виробник зігріваючого одягу, пледів, поясів, наколінників із застосуванням інноваційного матеріалу графена, детальніше.

CARRY'O - виробник жіночих сумочок з натуральної телячої шкіри з високоякісною фурнітурою, детальніше.

BIQIMI - виробник стильних домашніх піжам для чоловіків і жінок, докладніше.

BEEBEST - виробник рацій, ліхтариків, біноклів, а також телескопа за допомогою якого ви зможете спостерігати за планетами та зірками, додатково.

Leao - виробник автомобільного мультитула (ліхтарик, спеціальний молоток для розбивання автомобільних стекол і ніж для розрізання ременів безпеки), детальніше.

MAIWEI - виробник унікальних освіжувачів повітря для автомобілів з вмістом рослинних і фруктових екстрактів, детальніше.

Виробник класних вапорайзерів. Детальніше 

Товари для дітей

BEVA - виробник високоякісних дитячих розвиваючих іграшок виконаних з екологічно безпечних матеріалів, детальніше.

SON OF OAK - виробник екологічно безпечного дитячого килимка-пазла  з коркового дерева, детальніше.

XiaoYang - виробник багатофункціональних рюкзаків-кенгуру і ранців для дітей з екологічно чистих, і безпечних для здоров'я дитини матеріалів, детальніше.

Qingdao - виробник легендарного паровозика Thomas Train з одним причіпним вагончиком, детальніше.

Deerting - дитячі підгузники зі зручною посадкою виконані з екологічно чистих дихаючих матеріалів з інноваційним всмоктуючим шаром, детальніше.

Kola Mama - виробник нагрівачів для дитячих пляшечок і рушників, а також стерилізаторів для ефективної дезінфекції/сушки дитячих пляшечок і сосок, детальніше.

XUNKIDS - виробник дитячих товарів: комп'ютера зі штучним інтелектом, стильних годинників з вбудованою камерою, а також кросівок конструкція та якість яких, не поступається аналогічному взуттю популярних брендів Adidas і Nike, детальніше.

Honeywell - високотехнологічне прогресивне підприємство, яке спеціалізується на виробництві пристроїв/датчиків/систем спрямованих на пожежну безпеку, масок - респіраторів виконаних за новітніми технологіями очищення вдихуваного повітря, а також якісного дитячого взуття, детальніше.

700Kids - виробник унікального дитячого біговела, який легко трансформується в повноцінний триколісний велосипед, детальніше.

Snuggle world - виробник ультралегких дитячих комбінезонів з м'якої гіпоалергенної трикотажної тканини, детальніше.

Wicue - виробник графічних планшетів з багатоцільовим призначенням, детальніше.

Xiao mu - виробник кубиків з кольоровим дисплеєм, які допоможуть у розвитку багатьох навичок у дітей від 2 до 7 років, детальніше.

QBORN - виробник стільчиків, накладок-подушок, а також комфортних автомобільних крісел для дітей, детальніше.

SIMI - виробник роботів-футболістів з екологічно чистого ABS-пластика, які управляються за допомогою джойстиків, детальніше.

GiiKER - виробник кубика з 6-осьовим гіроскопом, набором датчиків і Bluetooth-модулем для синхронізації зі смартфоном, детальніше.

BESTKIDS - виробник наборів одягу, рушників, іграшок та інших товарів для дітей, детальніше.

Unicorn - виробник дитячого одягу, портфелів, колясок та інших товарів для дітей, детальніше.

Ігрові маніпулятори

XiaoJi (GameSir) - провідний виробник ігрових контролерів, детальніше.

FDG - виробник геймпадів для смартфонів з продуманою ергономікою та іншими фірмовими "фішками", детальніше.

Продукти харчування

PINGZE - кращий традиційний китайський листовий чай, детальніше.

OneWine - бренд, орієнтований на виноробну промисловість.

SheGuZhiGuo - виробник широкого асортименту харчових продуктів. Смачні фрукти, а також багато інгредієнтів, які володіють природним смаком, детальніше.

Square shop - широкий вибір поживних інгредієнтів і здорової їжі, які володіють природними смаковими якостями.

Zhiwei Xuan - виробник смачних і хрустких цукерок з натуральною горіховою начинкою, детальніше.

Товари для дому

Yi wu yi shi - виробник посуду, обробної дошки, побутової техніки, паличок для їжі, предметів першої необхідності та багатьох інших товарів, детальніше.

Fine Mading - виробник чашки класу люкс з елітного фарфору, детальніше.

Yuchan - посуд з порцеляни, який підкреслює неповторний королівський шарм, детальніше.

HuoHou - кухонний бренд, який виробляє висококласне та екологічно чисте кухонне приладдя, детальніше.

Jolie Home - виробник трисекційної постільної білизни в ніжних тонах, детальніше.

Tonight - розробка і виробництво текстильних товарів для будинку (подушки, ковдри і т.ін.), детальніше.

8H (Eight Hours) - компанія займається виробництвом приладдя для сну, щоб найважливіші 8 годин у добі були комфортними та затишними, детальніше.

Авторизація

Thinkskey - виробник розумних пристроїв для контролю та поліпшення якості сну, детальніше.

Завантажити презентацію

Авторизація

IdeeBank – інноваційна компанія, що займається розробкою та виробництвом креативних і орієнтованих на ринок смарт-продуктів.

Завантажити презентацію

Авторизація

HALOS - виробник розумного жорсткого диска ємністю 1 ТБ, який підтримує синхронізацію з кількома пристроями одночасно і може стати інтелектуальним «сховищем» даних для вашої родини, детальніше.

Loock - виробник розумного замку, оснащенного сканером відбитків пальців і можливістю входу по паролю, що вводиться на самому замку, або в мобільному додатку, детальніше.

Zelkova - виробник розумного замку з електромеханічним сейфовим механізмом, сканером відбитків пальців і можливістю введення шестизначного пароля для захисту від сторонніх, детальніше.

Vima - виробник нового покоління замків, які відкриваються/закриваються тільки фізичним ключем з унікальним вбудованим чіпом (для ключів можна налаштовувати час доступу через мобільний додаток), детальніше.

Wowtation - виробник кращої інноваційної портативної викрутки на ринку. ФОТО партнерів, детальніше.

Завантажити презентацію.

Авторизація.

Wiha - виробник висококласного ручного інструменту, який неодноразово відзначався престижними нагородами за інновації та дизайн, детальніше.

77+ - виробник прідверних килимків з інноваційною конструкцією. Килимок допоможе очистити підошву взуття від бруду та пилу, детальніше.

Like Some - виробник комфортного набору для ванної, який складається з трьох предметів: губки для ванн, мильниці та стаканчика для зубних щіток, детальніше.

Tongshifu - виробник чудового набору меблів з округленими краями з натурального горіхового дерева, детальніше.

Nature Household - виробник скриньок, стандартних і підвісних секційних чохлів виконаних з міцного дихаючого матеріалу Oxford і призначених для зберігання одягу, детальніше.

Momoda - виробник унікального крісла, який виконує комплексний масаж усього тіла та управляється через мобільний додаток, детальніше.

Fiu - виробник ергономічної термокружки з присоскою, яка здатна зберігати температуру напою протягом тривалого часу, детальніше.

Xiao - капсули для прання білизни виконані в формі огранованих коштовних каменів бірюзи. Одна капсула замінює 30 грам порошку, детальніше.

Sui Sui - екологічні палички для їжі конічної форми виконані з натурального рисового лушпиння, детальніше.

I7PiN - виробник якісних наборів для напоїв з боросилікатного скла, а також прозорих висувних ящиків з поліпропілену для зберігання одягу та різних аксесуарів, детальніше.

ZEN's Bamboo - виробник універсальних органайзеров з натурального бамбука для компактного зберігання речей, посуду та канцелярії, детальніше.

Happy Life - виробник настінних тримачів/гачків, які дозволять комфортно розмістити різноманітні аксесуари у ванній кімнаті, детальніше.

TEMPERMAX - виробник якісного кухонного посуду, а також смачних та ароматних круп і сухофруктів, детальніше.

Su Lai Su Wang - виробник обробних дощок, паличок для їжі та посуду з рисового лушпиння, детальніше.

BELA DESIGN - виробник настінних годинників, настільної лампи та канцелярського приладдя з оригінальним еко-дизайном, детальніше.

YiMei - виробник ножів з міцної багатошарової сталі для рубки м'яса, овочів, фруктів та зелені, детальніше.

Taste Plus - виробник якісного кухонного посуду з багатошарового матеріалу з керамічним антипригарним покриттям, детальніше.

CHARPA - виробник антибактеріальних захисних комплектів для ліжка з особливої інноваційної тканини PCM, яка раніше використовувалася в NASA при пошиві костюмів для космонавтів, детальніше.

Jiezhi Drawstring - виробник вологих серветок, сміттєвих пакетів, губок для миття посуду, наборів для прибирання та інших господарських товарів для дому, детальніше.

Deerma - виробник електрополотерів, пристроїв для очищення одягу, зволожувачів та інших товарів для дому, детальніше.

Авторизація

Xiao Wei - виробник безконтактного диспенсера з пінним мікронасосом та сенсором, детальніше.

Canasin - виробник якісних текстильних виробів, детальніше.

ARDUOR - виробник масок для сну з підігрівом, детальніше.

Kalar - виробник ножа для чищення овочів, кошиків для зберігання фруктів, столових приладів з силікону та іншого кухонного приладдя, детальніше.

TOWNEW - виробник розумного кошика для сміття з автоматичним відкриттям/закриттям кришки та автоматичною установкою сміттєвого пакету, детальніше.

Circle Joy - виробник гарних скляних фужерів, електроштопорів і винних наборів, детальніше.

Домашні рослини

Huahuacaocao - компанія, яка навчилась розуміти мову рослин та виготовляє розумну техніку для догляду за флорою, детальніше.

Авторизація

Домашні тварини

Amazpet - смарт-тег для собак, який може контролювати життєдіяльність собаки, її сон, а також забезпечити безпеку вашої собаки в нічний час, детальніше.

Авторизація

Аксесуари

Guildford - виробник високоякісних чохлів для смартфонів, детальніше.

Авторизація

KACO - компанія-виробник пір'яних і гелевих ручок, а також канцелярського приладдя, детальніше.

DiiZiGN - виробник ультрасучасних підставок для ноутбуків і смартфонів з геніальною конструкцією, детальніше.

Авторизація.

Clean-n-Fresh - спрей, який допоможе делікатно очистити забруднення на екрані смартфона, планшета, ноутбука, детальніше.

BCASE - виробник тимчасових карт парковки та тримачів для дротів з магнітним кріпленням, детальніше.

Smart4u - виробник розумного шолома для велосипедистів з автоматичним включенням світлодіодного підсвічування, детальніше.

Radical - виробник кольорових кулькових ручок з пишучим вузлом від швейцарської компанії Premec, детальніше.

KINCHO - виробник репелентів для фумігаторів, які забезпечують захист від шкідливих комах, детальніше.

ONEBOT - виробник захисних чохлів для смартфонів з можливістю прикріплювати до чохла кольорові деталі з конструктора (поставляються в комплекті), детальніше.

MIJIA

MIJIA - відомий бренд, який об'єднує пристрої, пов'язані з концепцією розумного будинку екосистеми. Був заснований в 2014 році. У перекладі з китайської мови, MiJia означає Smart Home (Розумний будинок). Логотип складається з букв M і J, що нагадують щит, чим компанія підкреслює безпеку пристроїв - «Надійний, як щит». Вже зібралося чимало товарів (пилососи, очищувачі повітря, захисні маски, мультиварки, пральна машини, чайники, камери, велосипеди, самокати тощо), випущених під брендом MiJia, які перетворюють звичайний будинок в розумний, детальніше.