Про компанію

MioT

MioT (My Internet of Things) - проект, заснований з метою поширення знань про "розумні" пристрої, Інтернет речей (IoT) і штучний інтелект (AI) серед потенційних користувачів і широких верств населення.

Історія проекту

У 2013 році українські дистриб'ютори портативної електроніки, проаналізувавши ринкові тренди і бурхливий розвиток елементів штучного інтелекту в побутовій техніці, вирішили створити освітній проект, суть якого була в ознайомленні населення з перевагами Інтернету речей, нові можливості, які дає використання «розумних» пристроїв і їх комплексів.

Перспективи проекту

У майбутньому проект MioT передбачає розширення мережі шоурумів, розширення охоплення розглянутих екосистем на комплекси різних виробників.

У планах команди проекту - проведення конференцій, інтерактивних обговорень, створення діючої моделі «розумного будинку» і виробництво серії міні-відеофільмів, що пояснюють принципи роботи Інтернету речей.

Також передбачається залучення фахівців для розробки навчальної програми про використання, переваги та потенційні загрози штучного інтелекту для впровадження цієї програми в систему освіти в якості факультативних курсів.

Як кажуть у Китаї - 永远相信美好的事情即将发生 (Always believe that something wonderful is about to happen!), что у перекладі значить - "Завжди вірте, що станеться щось чарівне!"

Спільнота фанатів прошивки MIUI

Сайт MiOT.ua використовується компанією «НiСоМi Україна».