Электрочайник Viomi V-MK152A White

Нет в наличии
  • Белый
  • 24 месяца

Доставка

Обычная цена

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

Потужний і практичний чайник Viomi Електричний чайник Viomi V-MK152A допоможе вам почати ранок з улюбленого гарячого напою. Чайник має високу потужність 1800 Вт, він оснащений великим нагрівальним елементом, який всього за кілька хвилин здатний закип'ятити воду для чаю або кави. Його обсяг 1.5 літра дозволяє використовувати прилад не тільки вдома, але і в невеликих офісах.

Лаконічний елегантний дизайн Зовнішня частина корпусу Viomi V-MK152A виготовлена ​​з якісного матового пластика. Використання в дизайні металевих елементів надає чайнику дорогий стильний вигляд. Прилад перетворить і пожвавить вашу кухню, він додасть в кожне чаювання ноту естетики і елегантності.
Зручна конструкція Корпус Viomi V-MK152A має подвійні стінки. Внутрішні стінки з нержавіючої сталі сприяють швидкому закипання води. Зовнішні стінки з харчового пропілену надають приладу естетичний вигляд і служать в якості термоізоляції. Вода після закипання ще довго залишається гарячою, при цьому зовнішня поверхня чайника завжди зберігає комфортну температуру. Кришка приладу відкривається на 30 градусів для швидкого і зручного наповнення.

Дополнительная информация Кнопка для відкривання кришки: є Широкий кут відкриття кришки: 30 ° Внутрішня частина з нержавіючої сталі AISI 304 Подвійні стінки
Бренд: VioMi
Мощность 1 800 Вт
Объем 1,5л
Производитель Viomi
Тип Электрочайник