Лiтаюча iграшка Electronic Fly Topblade з керуванням жестами (Червоний)

Доставка

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

 

Ключові переваги:
- Працює до 8 хвилин
- Автоматичний обхід перешкод
- Інфрачервоне керування
- Світлодіодне підсвічування корпусу
- Рекомендований вік від 5 років

Літаюча іграшка Electronic Fly Topblade є квадрокоптером з інфрачервоним індукційним управлінням. Ви зможете керувати літальним апаратом за допомогою помахів долоні або відштовхування від стін та інших перешкод. Ідеальна дитяча іграшка для дому та вулиці, яка підходить для веселої гри одразу декількома людьми.

Дизайн

Міні-дрони виготовлені з нетоксичного, міцного матеріалу ABS, а конструкція виконана з використанням процесу УФ-розпилення, завдяки чому квадрокоптер виглядає яскраво та цікаво. Дрон поставляється із захисним корпусом, щоб тримати всі його гвинти закритими для безпеки дітей та домашніх тварин. Для гри у вечірній час є підсвічування на корпусі іграшки, яка перетворює дрон на тарілку, що літає.

Щоб запустити дрон, акуратно підкиньте його, і він полетить. Керуйте ним за допомогою відкритої долоні, щоб він літав у кількох напрямках. Два високоточні датчики на іграшці, що літає, швидко виявляють об'єкти і автоматично коригують лінії польоту, облітаючи перешкоди. Чотири вбудовані пропелери та швидке обертання двигуна забезпечують достатню потужність, щоб дрон міг робити перевороти на 360°.
Він не відлетить далеко з вашого поля зору, тому що Electronic Fly Topblade може автоматично приземлятися за низького рівня заряду батареї. Ідеальна дитяча іграшка для дому та вулиці, а також гарний подарунок для дітей та підлітків.

Функції

Індукційна іграшка літатиме і парить у повітрі відразу ж, як тільки ви її підкинете. При наближенні вашої руки до міні-дрону у стилі НЛО він полетить у протилежному напрямку. Ви можете керувати напрямком руху або заввишки польоту руками або жестами. Це можливо завдяки використанню передової інфрачервоної індукції та технології ширяння. У нижній частині дрону є датчик, і він летітиме вище при зіткненні з перешкодами. Коли бар'єр унизу зникає – іграшка знижується.

Просто тримайте його високо і акуратно підкиньте в повітря, щоб він полетів. Ви можете надіслати команду руху, щоб сказати йому, куди він має рухатися. Гравець може переслідувати його по будинку або на вулиці, що досить цікаво. Міні-дрон вміє рухатися вгору, вниз, праворуч, ліворуч, вперед, назад, а також підтримує функцію 3D-фліп.

Особливості

Натисніть кнопку перемикача збоку фюзеляжу протягом 2-3 секунд для запуску та натисніть один раз для вимкнення. Щоб зупинити іграшку, що летить, просто схопіть його рукою і переверніть вгору дном. Він миттєво зупинить рух.

Підсумок

Компактний та функціональний міні-дрон Electronic Fly Topblade може рухатися у всіх напрямках і робити перевороти 360 °. Для гри не потрібен пульт управління: переміщенням іграшки, що літає, дитина управляє за допомогою жестів. Удароміцний корпус із захистом гвинтів та легка конструкція дозволяють грати з дроном на вулиці та в будинку не переживаючи за наслідки.

Цвет Червоний
Бренд: Electronic Fly Topblade
Тип Квадрокоптери
Частоти 2.4G
Тип управління ІЧ-управління
Комплектація 1* дрон, 1* USB-кабель; 1* инструкция по эксплуатации.
Габарити 11x11x4 см
Живлення 3.7V 300mAh lithium polymer аккумулятор (в комплекте).
Вага 30.5g
Матеріал ABS пластик
Час роботи 5-8 минут
Магазины Описание Гарантия Цена Купить
Магазины Описание Гарантия Цена Купить