Навушники Xiaomi 1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Навушники 1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones виконані з високоякісних матеріалів - алюмінію і РЕТ за технологіями, розробленими експертами-акустиками з 1M0RE. Міцний і функціональний корпус навушників виготовлений з легкого алюмінієвого сплаву. Кабель армований кевларом та спеціальною опліткою, захищає їх від пошкоджень і "ефекту стетоскопа".

Звучання справжнього оркестру

Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою. Налаштуванням звуку займався чотириразовий володар премії Греммі, талановитий звукорежисер Luca Bignardi.

Hi Resolution AUDIO

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi Resolution AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.

Новини про цей товар:
Думка експерта
1MORE audio products: A quartet of quality

Overall 1MORE has designed a premium experience from purchase to use and everything in between. The packaging alone speaks to quality and the sound coming from these headphones easily backs up that quality. If you are an audiophile and you’re looking for a lot of bang for your buck, 1MORE has a lot of choices for you.

Consumers Win: 1More And Its Goal To Disrupt Headphones

The headphones are lightweight and sweat resistant, they look great –I’m especially fond of the bright metallic red of the review unit– and the sound quality is excellent. Steel (not plastic) ear cups have a perfect fit that does a great job of isolating external sound. The headband is titanium steel with thick foam padding; it’s comfortable, holds the headphones on securely and stands up to twisting and other abuse. The tangle-resistant audio cable has a Kevlar core for strength, features an inline mic and controls for iOS and Android, and it’s removable.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Неймовірно якісний звук

Навушники виготовлені з високоякісних матеріалів за технологіями, розробленими експертами акустики 1M0RE. Звуковідтворююча частина навушників виконана з металу і кераміки, що дозволяє досягти збалансованості і насиченості звуку.

Конструкція навушників передбачає поділ драйвера на 2 частини: одна відповідає за відтворення високочастотних звуків, інша – за насичені баси і «промальовування» низьких частот. Це дозволяє домогтися чіткого звучання у всьому діапазоні сприйняття звуків.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Навушники обладнані якісним мікрофоном, який дозволить звучати вашому голосу чітко і ясно, завдяки стійкості до перехресних (CROSS-TALK) і електромагнітнимх перешкод.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear HeadphonesІдеальний звук південної Європи

Налаштуванням звуку займався чотириразовий володар премії Греммі, талановитий звукорежисер Luca Bignardi. Завдяки цьому ваша улюблена музика буде звучати збалансовано і глибоко, зберігаючи теплий звук південної Європи.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear HeadphonesСпеціальне армування і поєднання аерокосмічних композитних матеріалів забезпечують захист від будь-яких спотворень звуку. Навушники мають дуже широкий частотний діапазон від 20 Гц до 40 000 Гц, що робить якість звуку порівняною з живою музикою.

Японське співтовариство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res AUDIO", що дозволяє відтворювати високоякісну loseless музику на чудовому рівні.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear HeadphonesКорпус з алюмінієвого сплаву

Міцний і функціональний корпус навушників виготовлений з легкого алюмінієвого сплаву. Поверхня, оброблена по піскоструйній технології, стійка до появи відбитків пальців, подряпин і механічних впливів. Акустичний блок виконаний у формі маточини колеса, яка є еталоном міцності, але в той же час не перешкоджає ідеальній передачі звуку у вухо.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Подвійна інтелектуальна система керування пристроями з мікрофоном МЕМЅ

Мікрофон МЕМЅ забезпечує чудову якість звуку під час розмови, завдяки вбудованій системі заземлення, прибирає шуми і статичний фон.

Розумне керування функціями відтворення (гучність, старт, стоп, пауза) і управління мікрофоном (відповісти і скасувати дзвінок) сумісне з прошивками Apple і Android.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear HeadphonesЗахищений від перешкод і розривів кабель

Проводи кабелю складаються з емальованої безкисневої міді, оплетеної навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню, або розриву.

Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом, який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорехів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає проводу заплутуватися. 1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушників.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

«Заячі вуха»

Додаткова кліпса «заячі вуха» кріпиться до навушників і забезпечує зручне додаткове закріплення навушника у вушній раковині, не створюючи дискомфорту для слухача.1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones заячьи уши

Сумісність з прошивкою iOS

На проводі розміщена капсула, що містить кнопки регулювання гучності музики, кнопку прийняття виклику і перемикання музичних композицій. Кнопки розташовані дуже зручно і легко натискаються. Тепер система управління музикою і викликами стала ще більш доступною для власників топових моделей смартфонів, прошивок iOS і Android.

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

1MORE Ceramic Dual Driver In-Ear Headphones

Тип: Навушники
Бренд: 1MORE
Частотний діапазон, Гц: 20 - 40000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 102
Номінальна потужність, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм
Кабель, м: 1.25
Колір кабеля: Темне обплетення
Вага, г: 17.5
Мікрофон: Є

Завантаження…