Адаптер Xiaomi RoidMi 1 to 2 charger adapter Black DYQ01RM

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter відмінне рішення для Вашого автомобіля, якщо Вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть Вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів. Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger car adapter

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter - відмінне рішення для Вашого автомобіля, якщо Вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть Вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів.

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter два входи

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter сумісність з Roidmi аксесуарами

Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter Black DYQ01RM має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter висока якість, стильний дизайн

Тип: Адаптер 1 к 2
Бренд: RoidMi
Потужність: 90-190 W
Струм: 8 A
Товщина сповільнювача: 1 мм
Термостійкість: 750оС
Колір: Чорний