Адаптер Xiaomi RoidMi 1 to 2 Charger Car Adapter White (DYQ01RM)

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter відмінне рішення для вашого автомобіля, якщо вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів. Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Адміністрація Mi.UA, 11.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, ні, нажаль не має.
Артем Марченко , 11.11.2016
А есть в наличии такой адаптер в черном цвете?
Всі відгуки

Адаптер RoidMi 1 to 2 Charger Car Adapter

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter відмінне рішення для вашого автомобіля, якщо вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів.

Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Тип: Адаптер 1 к 2
Бренд: RoidMi
Потужність: 90-190 W
Струм: 8 A
Товщина сповільнювача: 1 мм
Термостійкість: 750оС
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Адміністрація Mi.UA, 11.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, ні, нажаль не має.
Артем Марченко , 11.11.2016
А есть в наличии такой адаптер в черном цвете?
Додати коментар