Адаптер USB-C to HDMI (ZJQ01TM)

Адаптер USB-C to HDMI представляє собою універсальний концентратор, який об'єднує найбільш поширені і високотехнологічні порти - HDMI, USB 3.1 (вхід), USB Type-C (вхід) USB Type-C (вихід).

Завдяки такому спектру портів адаптер дозволяє об'єднати ноутбук Mi Book, MacBook з телевізором, безпровідною мишею і, наприклад, павербанком або зовнішнім жорстким диском.

Відгуки користувачів
Артур, 26.09.2017
Кто знает или пользовался, подскажите он на 4k выдает 30 или 60 hz ?
Всі відгуки

Адаптер USB-C to HDMI

Адаптер USB-C to HDMI представляє собою універсальний концентратор, який об'єднує найбільш поширені і високотехнологічні порти - HDMI, USB 3.1 (вхід), USB Type-C (вхід) USB Type-C (вихід).USB-C to HDMIЗавдяки такому спектру портів адаптер дозволяє об'єднати ноутбук Mi Book, MacBook з телевізором, безпровідною мишею і, наприклад, павербанком або зовнішнім жорстким диском.USB-C to HDMIАдаптер передає дуже якісне зображення 4К якості.USB-C to HDMIШвидкість передачі даних завдяки використанню коаксіального кабелю досягає 5 Гбіт/сек. Такий рівень потоку передачі даних досягається за рахунок використання провідників з безкисневої міді по 96 проводів в кожному, а також посиленій оплітці, яка забезпечує найкраще екранування від перешкод. Кабель адаптера покритий PET-ізолятором, що надає йому м'якість і в той же час довговічність.USB-C to HDMIКонтакти в портах і роз'ємах покриті шаром нікелю, завдяки чому адаптер захищений від корозії і має збільшений термін служби.

Довжина кабелю адаптера становить всього 15 см. Такі невеликі розміри дозволяють легко носити його з собою.USB-C to HDMIАдаптер повністю сумісний з технікою Mi і Apple.

USB-C to HDMI

Назва: Адаптер USB-C to HDMI
Бренд: Mi
интерфес входять: HDMI, USB 3.1, USB Type-C
Інтерфейс виходить: USB Type-C
Швидкість передачі даних: 5 Гбіт / сек
Колір: Білий
Довжина: 15 см
Відгуки користувачів
Артур, 26.09.2017
Кто знает или пользовался, подскажите он на 4k выдает 30 или 60 hz ?
Додати коментар