Акумуляторна мийка підлоги Xiaomi Jimmy SF8

Бездротова вертикальна швабра з 2 резервуарами для води

Електрополотер Jimmy SF8 одночасно миє та чистить підлогу, ефективно видаляючи як вологе, так і сухе сміття. Йому не страшні навіть найстійкіші плями!

Jimmy SF8 обладнаний двома незалежними резервуарами. В один із них слід налити прісну воду. Під час очищення брудна вода прямує у другу ємність.

Завдяки цьому ви можете легко утримувати швабру в чистоті та уникати розмноження бактерій. Просто натисніть кнопку і щітковий валик негайно автоматично промиється чистою водою з бака.

2 ролики — більш ефективне прибирання

Що робить швабру Jimmy SF8 не тільки відмінною для боротьби з брудом, але й неймовірно зручною у використанні? Запатентована система з 2 роликами — переднім та заднім!

Під час прибирання вони обидва переміщаються залежно один від одного, завдяки чому маневрувати пристроєм надзвичайно легко. Так що вам не доведеться турбуватися про плями або розмиви на підлозі.

Крім того, трубка швабри згинається під кутом 90°, що значно спрощує миття підлог під меблями.

Натисніть кнопку, щоб розпорошити потрібну кількість води

Швабра Jimmy SF8 справляється навіть із найстійкішим брудом. Пристрій використовує технологію точного розпилення води та дозволяє контролювати її кількість – просто натисніть кнопку!

Тривалий час роботи

Електрополотер оснащений акумулятором, що складається з 4-х елементів, ємністю 2500 мАг. Завдяки цьому він може працювати безперервно до 35 хвилин без підзарядки.

Більш того, портативна база, дозволяє зручно заряджати та зберігати швабру SF8 одночасно.

Вбудований світлодіодний дисплей

Jimmy SF8 має вбудований світлодіодний екран, за допомогою якого можна швидко перевірити, наприклад, рівень заряду батареї або дізнатися, що резервуар для брудної води заповнений.

На диво, тиха робота

Турбуєтеся, що ваша швабра може видавати гучний дратівливий шум? Незважаючи на високу функціональність, Jimmy SF8 працює дуже тихо. Його рівень шуму становить лише близько 68 дБ. Тепер ви можете впевнено мити підлогу, не ризикуючи розбудити дитину.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акумуляторна мийка підлоги
Бренд: JIMMY
Модель: SF8
Напруга: 14.4 В
Номінальна потужність: 60 Вт
Максимальний робочий час: 35 хв
Тривалість заряджання: 4 год
Рівень шуму: 68 дБ
Світлодіодний дисплей: +
Ємність акумулятора: 4 x 2500 мАг, 36 Втг
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати