Акумуляторна запальничка Xiaomi BEEBEST Polar arc charging lighter L200 Black

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Розкішний дизайн

Видно, що стильний глянсовий вид з класичним прямокутним дизайном — це перша привабливість, якою електрична запальничка BEEBEST L200 вражає користувача.

Крім того, корпус запальнички виготовлена з високоякісного цинкового сплаву, що дає користувачеві надійне захоплення та дозволяє не турбуватися про слизькість виробу.

Цей матеріал також має гарну стійкість до стирання.

Запальничка має компактні розміри 75.5 x 35 x 11.5 мм, тому користувачі можуть легко покласти її в кишеню, сумку або рюкзак.

Сучасний механізм запалювання

У BEEBEST L200 використовується унікальний механізм запалювання з перехресної іскрою, який допомагає процесу запалювання протікати більш стабільно та швидко, особливо для обмеження ситуації, коли вогонь гасить вітер*.

* Примітка: після використання, ви не повинні поспішати торкатися до запальної головки, тому що можете обпектися.

Просте та безпечне використання

Запальничка BEEBEST L200 має надзвичайно простий у використанні механізм. Спочатку користувачам просто потрібно відкрити захисну кришку, потім натиснути механічну кнопку збоку, щоб запалити та відпустити, закрити кришку, щоб «загасити» вогонь.

Для безпеки користувача під час використання запальнички, в BEEBEST L200 інтегрований спеціальний ланцюг зарядки, який може автоматично відключатися, якщо пристрій неактивний протягом 10 секунд.

Крім того, запальничка також оснащена температурним захистом, електростатичним захистом, захистом від заряду та розряду на випадок, якщо температура запальнички занадто висока під час зарядки або використання.

Тривалий час роботи

Електрична запальничка BEEBEST L200 оснащена акумулятором ємністю 230 мАг для тривалого використання, яке може становити до тижня при повністю зарядженому акумуляторі.

Користувачі можуть стежити за рештою заряду акумулятора, завдяки світлодіодній смузі, яка відображається на боковій панелі пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акумуляторна запальничка
Бренд: BEEBEST
Модель: L200
Матеріал: Цинковий сплав
Ємність акумулятора: 230 мАг
Вхідний параметр: 5 В ⎓ 300 мА
Робоча температура: 0 °C ~ 50 °C
Інтерфейс живлення: Micro-USB
Вага: 83 г
Розмір: 75.5 x 35 x 11.5 мм
Колір: Члрний
Примітка: Кількість займань складає близько 64 раз (при повністю зарядженому акумуляторі та часу розпалу не більше 5 секунд)
Комплектація: Ультратонка перезаряджаєма запальничка, кабель Micro-USB, керівництво користувача