Акумуляторні батарейки Xiaomi ZMI AA 1750mAh NiMh 4шт ZI5 (NQD4002RT)

ZI5 NiMH акумуляторна батарея - це екологічно чистий продукт. Вона дозволяє вам використовувати одну батарейку замість ~ 1500 одноразових, відповідно - це дозволяє знизити коефіцієнт забруднення середовища батарейним відходами.

Мінімалістські корпуси, з максимальними вимогами до процесу виготовлення кожної Mi ZI5 NiMH, від відомого японського бренду ливарного виробництва.

Номінальна потужність становить 1750mAh, і ви зможете використовувати акумуляторну батарею, як тільки вона потрапить до вас в руки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Акумуляторна батарея ZMi AA ZI5 Ni-MH 4 шт

Mi ZI5 NiMH акумуляторна батарея

Відсутність ефекту пам'яті, у нікель-металогідридних акумуляторів, дозволяє вам заряджати і перезаряджати її в будь-який момент.

1 ZI5 ~ 1500 одноразових батарейок

ZI5 NiMH акумуляторна батарея - це екологічно чистий продукт. Вона дозволяє вам використовувати одну батарейку замість 1500 одноразових, відповідно - це дозволяє знизити коефіцієнт забруднення середовища батарейним відходами.

Якість і турбота

Мінімалістські корпуси, з максимальними вимогами до процесу виготовлення кожної Mi ZI5 NiMH, від відомого японського бренду ливарного виробництва.

Номінальна потужність становить 1750mAh, і ви зможете використовувати акумуляторну батарею, як тільки вона потрапить до вас в руки.

Низькопрофільна конструкція саморазряду

Навіть через рік після використання

Після того, як ви повністю зарядити акумуляторну батарею. Покладіть в ящик і забудете про неї. І тільки через рік вирішите використовувати - вам не потрібно заряджати її заново, так як батарея збереже більше 80% енергії навіть через 360 днів без підзарядки, якщо виконується умова зберігання при кімнатній температурі 20 ℃.

Відсутність ефекту пам'яті

Не застосовувати препарат, а поповнювати

Звичайні акумуляторні батареї мають властивість втрачати ємність, якщо були повністю розряджені, але революційні Mi ZI5 не мають ефекту пам'яті, тому зберігають номінальну ємність.

Відмінні характеристики при низьких температурах

Рекомендована температура використання батарейок не нижче -10 ℃, при чому, на холоді вони розряджаються набагато швидше, ніж при кімнатній температурі. Але акумуляторні батареї можуть працювати і при - 20 ℃ і забезпечувати нормальне живлення.

Тип: HR6 (AA 5 номер)
Бренд: ZMi
Тип батареї: Нікель-металогідридні акумулятори
Номінальна напруга: 1.2В
Ємність батареї: 1750 мАг
Максимальний струм розряду: 5.1 А
Рекомендовані умови зарядки: 550mA х 4 години (з зарядним пристроєм), рекомендація ZI5
Заряд, діапазон робочих температур: 0 ~ 45 ℃
Розряд, діапазон температур: -20 ~ 50 ℃
Життєвий цикл: Акумуляторна батарея зберігає не менше 60% потужності, після 1500 циклів використання
Саморозряд: Зберігається понад 80% електроенергії акумулятора, якщо ви його не використали протягом року і акумулятор зберігався при кімнатній температурі 20 ℃