Акумуляторний миючий пилосос Xiaomi Jimmy HW8 PRO

Бездротовий пилосос із функцією швабри

Пилосос Jimmy HW8 Pro обладнаний ефективним мотором та інноваційним подвійним резервуаром для води, завдяки якому він дозволить вам швидко видаляти різні види бруду – від пилу та крихт до слідів домашніх тварин та стійких плям.

Він простий та зручний у використанні, а його роботу полегшує вбудований світлодіодний дисплей.

Знімний акумулятор забезпечує тривалість роботи до 35 хвилин без підзарядки.

Комплексне прибирання підлоги

Jimmy HW8 Pro чудово справляється з більшістю забруднюючих речовин. Миттєво прибирає крихти, дрібні та великі відходи, шерсть домашніх тварин і навіть волосся, що заплуталося в килимі.

З його допомогою також можна легко позбутися плям, слідів або пролитих напоїв. Вам більше не потрібно витрачати час на прибирання пилососом та миття підлоги окремо — тепер ви можете робити і те, й інше одночасно!

Інноваційний подвійний резервуар для води

Jimmy HW8 Pro обладнаний подвійним баком. Налийте чисту воду в резервуар об'ємом 450 мл, а у відсіку на 350 мл збирається брудна вода з домішками. Бак сконструйований таким чином, що його можна зручно збирати та розбирати.

Повний контроль над кількістю води

Плями та смуги залишилися в минулому. Jimmy HW8 Pro підтримує технологію точного розпилення води, що дозволяє швидко та ефективно боротися з домішками.

Просто натисніть кнопку, і ви легко позбавитеся навіть найстійкіших плям, не заливаючи підлогу.

Висока потужність та 2 робочі режими

Jimmy HW8 Pro обладнаний безщітковим двигуном, який генерує велику потужність 15 кПа та дозволяє ефективно усувати забруднення.

Ви можете вибрати один з 2 робочих режимів, щоб краще адаптувати роботу пилососа до ваших потреб або ступеня забруднення підлоги.

Очищення однією кнопкою

Jimmy HW8 Pro оснащений спеціальним механізмом самоочищення. Просто натисніть кнопку і щітка та трубки будуть негайно промиті чистою водою з бака. Використовуючи цю функцію, ви можете легко підтримувати пристрій у ідеальному стані, запобігти розмноженню бактерій та знизити ризик появи неприємних запахів.

Вбудований світлодіодний дисплей

Що робить роботу з пристроєм такою простою? Jimmy HW8 Pro має вбудований інтелектуальний світлодіодний дисплей. З його допомогою можна легко перевірити рівень заряду акумулятора та дізнатися, який режим роботи вибраний в даний момент.

Тривалий час роботи

Пилосос HW8 Pro може працювати до 35 хвилин без підзарядки — цього достатньо, щоб навести лад навіть у великому будинку.

Більше того, зарядна станція, що входить в комплект, дозволяє одночасно зберігати, заряджати та навіть чистити пилосос.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акумуляторний миючий пилосос
Бренд: JIMMY
Модель: HW8 Pro
Номінальна потужність: 300 Вт
Потужність всмоктування: 15 кПа
Світлодіодний дисплей: +
Ємність акумулятора: 3000 мАг
Тривалість роботи: До 35 хв
Тривалість заряджання: До 5 год
Ємність резервуару для чистої води: 0.45 л
Ємність резервуару для брудної води: 0.35 л
Напруга: 28.8 В
Розміри упаковки: 783 x 220 x 318 мм
Вага: 5.43 кг
Вага в упаковці: 6.65 кг