Акумуляторний пилосос Xiaomi JIMMY H8 Electric Blue

Jimmy H8 — це ручний пилосос для сухого прибирання з високою потужністю всмоктування і багаторівневою системою очищення.

Широкий набір насадок і поворотна головка дозволять проводити прибирання в будь-якому важкодоступному місці кімнати або салону автомобіля.

До 60 хвилин прибирання без підзарядки акумулятора

Пристрій повністю бездротовий і працює від знімного акумулятора ємністю 2500 мАг, а завдяки невеликій вазі (близько 1.5 кг) ви можете пилососити однією рукою навіть у витягнутому положенні.

Виробник заявляє про час автономної роботи в економічному режимі 60 хвилин, в турбо-режимі 25 хвилин і при максимальній потужності 13 хвилин. При використанні електричної щітки тривалість роботи складе в економічному режимі 35 хвилин, в турбо-режимі 18 хвилин і при максимальній потужності 11 хвилин.

Зручне управління і висока потужність всмоктування

Його легко використовувати за допомогою всього двох кнопок. Перша кнопка використовується для включення і виключення, друга — для перемикання режимів. Доступні режими Eco, Auto, Turbo і Max.

Для зручності прибирання в пилососі також передбачений інформативний світлодіодний дисплей з яскравим підсвічуванням.

Jimmy H8 оснащений потужною системою повітряного циклону і високоефективним безщітковим цифровим двигуном на 500 Вт, який забезпечує потужність всмоктування до 160 аероватт, дозволяючи видаляти з підлоги навіть великі частки сміття.

Підтримка декількох режимів роботи

Модель підтримує кілька режимів роботи, серед яких є режим автоматичного регулювання потужності. Велика кількість насадок дозволяє пилососу справлятися практично з будь-яким сміттям на будь-якому типі поверхні.

Однією з особливостей, які роблять JIMMY H8 унікальним, є технологія його моторизованої щітки: в автоматичному режимі вона регулює потужність всмоктування в залежності від поверхні, що прибирається.

2 режими зарядки

Щоб зробити прибирання вдома ще більш зручним, тепер ви можете вибирати між двома режимами зарядки: заряджати акумулятор окремо за допомогою практичної зарядної бази або заряджати через підставку, якою він оснащений.

Циклона система фільтрації

Запатентована система циклонної фільтрації «Horizontal Cyclone» збільшує швидкість циркуляції повітря та усуває можливі перешкоди, підвищуючи ефективність фільтрації і продовжуючи термін служби пилососа.

Оснащений фільтром HEPA-13, він здатний вловлювати навіть найдрібніші частинки розміром до 0.3 мікрона, які «складуються» в мішок ємністю 0.5 л.

На додаток до цих виняткових технічних характеристиках, його сучасний та ергономічний дизайн і практична ручка, дозволяють зберігати правильну поставу під час прибирання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний бездротовий пилосос
Бренд: JIMMY
Модель: H8
Номінальна потужність: 500 Вт
Напруга: 25.2 В
Потужність всмоктування: 160 аероватт
Рівень шуму: 80 дБ
Тривалість роботи без електрощітки, хв: 3 режими, год: 13/25/60
Тривалість роботи з електрощіткою, хв: 3 режими, год: 11/18/35
Система проти намотування волосся: Так
Тривалість зарядки: 4-5 годин
Об'єм пилозбірника: 0.5 л
Тип фільтра: HEPA
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Вага: 1.5 кг
Розмір: 715 х 220 х 210 мм
Колір: Блакитний