Акустична система для аудіо- та відеоконференцзв'язку Xiaomi HYYTJME01

Вражаюча начинка для аудіо- та відеоконференцзв'язку

Аудіосистема Xiaomi HYYTJME0 потужністю 10 Вт, являє собою нове рішення для сценаріїв віддалених конференцій.

Акустична система Xiaomi для аудіо- та відеоконференцзв'язку, обладнана 8-ядерним 14-нанометровим чіпом Qualcomm APQ8053, з ультра-чітким зображенням 4K і відмінною якістю зв'язку, як відомо, підтримує ширококутне поле огляду 120 градусів.

Шість ґратчастих мікрофонів, багатокутний спрямований звукознімач і алгоритми формування променя автоматично вловлюють голос в межах 5 метрів.

Розумна система регулювання параметрів прийому робить голос мовця завжди чітким та гучним, а також покращує якість віддалених викликів.

Інтелектуальне шумозаглушення AI

Завдяки використанню незалежного чіпа DSP з інтелектуальним алгоритмом придушення реверберації, а також інтелектуального розпізнавання людського голосу, шум нечутний, а людський голос звучить ясніше.

Мова не обмежується відстанню

Вбудований всеспрямований мікрофонний масив на 360°, підтримка 7-метрового проводового підключення, а також звукознімач високої чіткості 3 м дозволяє говорити практично без обмежень по відстані.

Природний звук

Звукова система використовує професійні алгоритми акустичної конференц-зв'язку з двома 2.5-дюймовими динаміками для відтворення справжніх людських голосів.

Дивіться кожен куточок конференц-залу

У Xiaomi HYYTJME0 використовується 120° широкоугольная камера SONY HD з 8-кратним збільшенням, що забезпечує панорамний вид на місці зустрічі.

Механічне регулювання вертикального кута на 10° вгору і вниз, дозволяє говорити навіть на далекій відстані.

Пряме підключення до декількох пристроїв

Інтерфейс USB-C або USB-A безпосередньо підключається до ноутбука, сумісний з декількома операційними системами та програмним забезпеченням для конференцій.

Доступні різні способи установки

Акустична система Xiaomi для аудіо- та відеоконференцзв'язку HYYTJME0 підтримує три методи установки: настільний режим, настінний режим і режим штатива.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Аудіосистема для відеоконференцій
Бренд: Mi
Модель: HYYTJME0
Вхід живлення: 12 В ⎓ 2 А
Діапазон частот: 130-20 кГц
Потужність: 10 Вт
Камера: 8 МП, 120° ширококутна камера SONY HD з 8-кратним збільшенням і механічним регулюванням вертикального кута на 10° вгору і вниз
Роздільна здатність відео: 4K
Формат виведення відео: H.264, MJPEG, YUY2
Регулювання поля зору: Підтримка збільшення / зменшення зображення екрану
Мікрофонна решітка: Основна лінійна решітка з 6 мікрофонів, розширена кільцева решітка з 3 мікрофонів
Відстань захоплення: Датчик високої чіткості для головного мікрофона (5 метрів) і датчик високої чіткості для розширеного мікрофона (3 метра)
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Розмір: 90 x 700 мм