Акваріум Xiaomi Eco Mini fish tank White 203*102*254mm

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Акційна ціна

Додати у кошик Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Міні-акваріум з практичною конструкцією

Якщо ви любите рибу і хочете оригінально прикрасити свою кімнату, зверніть увагу на цей мінімалістичний акваріум Eco Mini fish tank.

Розумний міні-акваріум має циліндричну форму. Виготовлений він з АБС-пластика і органічного скла, має наступні розміри: 203 x 102 x 254 мм.

Ділянка для квітів і рослин. Світлодіодна підсвітка.

У верхній частині акваріума можна розмістити рослини і квіти, пропонуючи при цьому можливість установки до 7 світлодіодних тонів, які регулюється завдяки сенсорному управлінню.

Двошарова фільтрація та кисневий насос

Крім того, Eco Mini fish tank з потужністю 5 Вт і зарядкою через USB має кілька автоматичних функцій, що поліпшують життя мешканців акваріума, наприклад, високоефективну систему двошарової фільтрації та кисневий насос, який здатний автономно контролювати кількість повітря, яке подається і одночасно направляти потік води.

2 роздільних ділянки для різних видів риб

Нарешті, слід зазначити, що його інтер'єр, який ви можете прикрасити за допомогою ландшафтної техніки, дозволяє розділити акваріум на 2 ділянки – це дуже зручно для розміщення різних видів риб.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акваріум
Бренд: Yuanhao
Матеріал: ABS-пластик, PMMA (органічне скло)
Номінальна потужність: 5 Вт
Номінальна напруга: 5 В
Розмір: 203 х 102 х 254 мм
Комплектація: Акваріум (без рибок), набір фільтрів, квітковий горщик (без квітів), тримач для квіткового горщика, кабель USB, інструкція
Примітка: Будь ласка, не чистите інтерфейс USB в нижній частині акваріума, щоб уникнути пошкодження водою, якщо вам потрібно почистити основу, рекомендується протирати вологим рушником.