Акваріум Xiaomi Petkit Smart Fish Tank 10L Black (E410)

  • Темно-сірий

Доставка

Звичайна ціна

Акваріум PETKIT об'ємом 10 літрів виготовлений з комбінації пластика АБС і скла. Він заспокоює настрій після напруженого дня та знімає втому.

Світло з повною кольоровою гамою

За допомогою мобільного додатка АРР, в акваріумі PETKIT можна перемикати три різних режими освітлення, відповідно до ваших побажань настрою. Всього одна кнопка для налаштування бажаної атмосфери освітлення.

Увімкніть романтику

Розумний акваріум PETKIT має інтелектуальний алгоритм зміни освітлення.

Світло автоматично змінює спектр та інтенсивність, відповідно до сходу і заходу сонця в часовому поясі, де знаходиться смартфон.

Багато додаткових функцій

Після прив'язки акваріума до смартфону, можна не тільки налаштувати світловий режим, а й забезпечити блокування від дітей, перемикати світловий дисплей та водяний насос, а також користуватися багатьма іншими практичними функціями.

Модульна функціональна конструкція

Використання ідей модульного дизайну і органічне поєднання різних функціональних модулів, не тільки покращує використання простору, але і забезпечує зручність щоденного прибирання акваріума PETKIT.

Система фільтрації, яка не вимагає частої заміни води

Фільтруюча бавовна з активованим вугіллям, поміщаються в фільтруючий картридж, вони органічно поєднуються і очищають воду шар за шаром від різних частинок і домішок. Такий підхід позбавить він необхідності частої заміни води в акваріумі.

Годування легше при відкритті кришки

Акваріум оснащений годівницею розміром 8x6 см, що дуже зручно не тільки для щоденного годування рибок, але і для запуску нових рибок всередину акваріума.

Регульована трубка для циркуляції кисню

Відкрийте верхню кришку, щоб побачити регулюючий клапан трубки для циркуляції кисню, який налаштовується під різними кутами і простий в експлуатації.

Інтуїтивно зрозуміла відкачка води

Немає необхідності переміщати акваріум або псувати ландшафт — просто зніміть м'яку заглушку та підключіть зливний шланг для відкачування води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Акваріум
Бренд: Petkit
Матеріали: АБС-пластик, скло
Об'єм: 10 літрів
Розмір: 402 x 170 x 205 мм
Додатково: Акваріум підходить для рибок довжиною не більше 6 см