Аналізатор якості повітря Xiaomi Qingping Air Detector Lite (MiHome and Apple Home Kit) (CGDN1)

Концентрація С02 є важливим показником свіжості повітря в приміщенні

Завищені показники концентрації С02 (більше 2000 ppm), знижують розумову активність організму та викликають сонливість. Тверді частинки в повітрі, такі як РМ2.5 і РМ10, мають малий розмір, високу активність і легко приєднуються до токсичних або шкідливих речовин.

При вдиханні людьми вони можуть впливати на дихальну систему і навіть потрапляти в систему кровообігу, що може мати негативний вплив на здоров'я дітей та літніх людей.

Детектор повітря п'ять в одному

Mijia Air Detector Lite має комплексні функції та забезпечує п'ять вимірів даних, включаючи РМ2.5, РМ10, С02, температуру і вологість.

За допомогою визначення концентрації CO2 можна побачити, що колір індикатора змінюється з зеленого в нормальному діапазоні (0 ~ 1000 ppm) на червоний при більш високій концентрації (2000 ~ 3000 ppm) або навіть на фіолетовий при дуже високій концентрації двоокису вуглецю (більше 3000 ppm).

Просте та інтуїтивно зрозуміле управління дотиком / ковзанням

Mijia Air Detector використовує OLED-екран без підсвічування, який має великий кут огляду і більш низьке енергоспоживання.

Ємнісна сенсорна панель у верхній частині детектора підтримує управління ковзанням і натисненням для перемикання показників.

Підтримка двох платформ розумного будинку

Підтримка додатків «Mijia» і «Apple Home Kit», дозволить налагодити зв'язок з різними пристроями розумного будинку по Bluetooth 5.0.

Це дозволить підтримувати оптимальну температуру, вологість та циркуляцію свіжого повітря в приміщенні, особливо, якщо концентрація двоокису вуглецю перевищує допустиме значення.

USB-C порт зарядки і перезаряджаєма літієва батарея

Аналізатор якості повітря Mijia Air Detector Lite обладнаний USB-C портом для зарядки акумулятора ємністю 2000 мАг. Вбудована літієва батарея здатна забезпечити роботу аналізатора протягом 7 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Аналізатор якості повітря
Бренд: MiJia
Модель: CGDN1
Тривалість автономної роботи: До 7 годин
Bluetooth: BLE 5.0
Діапазон вимірювання температур: 0 °C ~ 50 °C
Діапазон вимірювання вологості: 0 ~ 99% відносної вологості (без конденсації)
Діапазон вимірювання C02: 400 ~ 9999 ppm
Діапазон PM2.5 / PM10: 0 ~ 500 мкг / м³
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Розмір екрану:: 59.9 x 49.9 мм
Розмір: 63.6 x 46 x 54.6 мм
Вага: 143 грама