Аналізатор забрудненості повітря Xiaomi Honeywell JQJCY01YM

Формальдегіди повсюдно поширені в повсякденному житті та негативно впливають в першу чергу на немовлят, дітей молодшого віку, літніх і вагітних жінок зі слабкою резистентністю.

Аналізатор забрудненості повітря Honeywell може регулярно контролювати концентрацію формальдегіду в житловому приміщенні.

Високоточний сенсор

Високопродуктивний електрохімічний сенсор, вироблений повністю автоматизованою виробничою лінією Honeywell, оснащений гібридним алгоритмом для зіставлення та контролю рівня концентрації формальдегіду з реальним допустимим значенням PPB +.

Датчик температури та вологості

Вбудований датчик температури та вологості, за допомогою сучасних алгоритмів роботи, може ефективно зменшити вплив змін температури і вологості навколишнього середовища на результати моніторингу.

Відстеження тенденції в концентрації формальдегідів

Аналізатор Honeywell може використовуватися періодично, відображаючи концентрацію в режимі реального часу, і може записувати дані про концентрацію формальдегіду за 1.5 місяці в автономному режимі. Грунтуючись на безперервному моніторингу, представляється загальна тенденція концентрації формальдегідів у вимірюваному середовищі.

Bluetooth-з'єднання для стабільної передачі даних

Вбудований модуль Bluetooth 4.2 аналізатора Honeywell завантажує дані в хмару через мобільний додаток або шлюз Mijia, які можуть відстежувати тенденцію концентрації формальдегіду протягом дня, місяця і року.

Контроль концентрації формальдегідів

Коли концентрація формальдегідів в середовищі моніторингу перевищує допустимий стандарт, а показники зростають, індикатор загоряється червоним, а в APP додатку і на світлодіодному дисплеї відображається значення концентрації формальдегідів, що дозволяє вам своєчасно вжити необхідних заходів щодо захисту від впливу канцерогенних речовин.

До 45 днів роботи від 2 батарейок

В якості елемента живлення в аналізаторі Honeywell використовуються 2 АА батарейки, заряду яких може вистачити на 45 днів автономної роботи пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Аналізатор забрудненості повітря
Бренд: Honeywell
Модель: JQJCY01YM
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.2
Діапазон вимірювання: 0-1.5 мг/м³
Розмір визначених частинок: 0.01 мг/м³
Зберігання даних: 1.5 місяці
Тип батареї: 2 батарейки АА (до комплекту поставки)
Робоча температура: 0 - 40 °С
Робоча вологість: 15% - 90% відносної вологості
Розмір: 72 x 72 x 39 мм
Вага: 90 г (без батарейок)