Антибактеріальний захисний комплект для ліжка Xiaomi CHARPA Gray 180*200

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Ефективний захист від бактерій

Дуже часто здоров'я наражається на небезпеку через потрапляння різних мікроорганізмів на поверхню предметів повсякденного застосування. Адже неозброєним оком не видно бактерії, які негативно впливають на здоров'є людини. Саме тому актуалізується питання про необхідність захисту таких предметів.

Інноваційна тканину PCM

Захисний комплект включає дві накладки для подушки та накладку до матраца. Комплект виготовлений з особливою інноваційної тканини PCM, яка раніше застосовувалася в NASA при пошитті костюмів для космонавтів. Вона забезпечує підтримку найбільш оптимальної температури тіла - 36.6 ° С. Тобто, якщо температура повітря в навколишньому середовищі перевищує норму, то капсули Phase Change Material стають рідкими і "вбирають" в себе зайве тепло. Організм не перегрівається, завдяки чому ви будете почувати себе досить комфортно.

Якщо температура в приміщенні нижче допустимої норми, то відповідно капсули PCM тверднуть, а накопичене тепло "віддають" вам.

Ефективність захисту> 99%

Антибактеріальний чохол створений для захисту матраца не тільки від пилу, але і від попадання на його поверхню хвороботворних бактерій. За рахунок особливого процесу обробки речовинами на основі срібла та солей, високої щільності плетіння тканого матеріалу, а також повітропроникності - піт і волога, що потрапляють на волокно, моментально всмоктуються та вивітрюються, тому на такому чохлі не розмножуються хвороботворні мікроби.

> 99% - ефективність захисту від золотистого стафілокока;
> 98% - ефективність захисту від кишкової палички;
> 99% - ефективність захисту від бактерії Candida albicans.

Витончені елементи дизайну

Антибактеріальний чохол облямований злегка помітним витонченим швом, що підкреслює чудовий дизайн виробу. Виріб кріпиться поверх матраца за допомогою гнучких резинок!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: Антибактеріальний захисний коплект для ліжка CHARPA Gray 180 * 200
Бренд: CHARPA
Розмір: 180 x 200 см
Склад тканини: 100% поліестер, 100% бавовна, 15% регенероване целюлозне волокно, 85% поліестер (антибактеріальний)
Додатково: Прати в режимі делікатного прання. Не відбілювати.