Антисептичні серветки Xiaomi Miaomiaoce 65mm*30mm 100pcs

Швидка дезінфекція з антисептичними серветками Miaomiaoce

Спиртові серветки Miaomiaoce - один з найбільш зручних і універсальних антисептичних засобів, які виготовляються зі стерильного текстилеподібного нетканого матеріалу. За допомогою спиртових серветок можна здійсними дезінфекцію не тільки шкіри, а й предметів повсякденного застосування, пригнічуючи ріст і розвиток бактерій та інших хвороботворних мікроорганізмів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Важливість дезінфекції

Ефективний захист від бактерій

Дуже часто здоров'я наражається на небезпеку від використання предметів повсякденного застосування. Адже неозброєним оком не видно бактерії і інші шкідливі мікроорганізми, які здійснюють згубний вплив на людину. Саме тому актуалізується питання про необхідність дезінфекції таких предметів.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs упаковка

Спиртові серветки Miaomiaoce призначені для місцевого і зовнішнього застосування. Завдяки вмісту 75% етилового спирту вони здійснюють стерилізуючий і антимікробний ефект. Вони є чудовим засобом для обробки неушкодженого епедерміса, дезінфекції рук перед внутрім'язовими і внутрішньовенними ін'єкціями, для стерилізації поверхні інструментів, смартфонів, ПДУ і навіть посуду, а також різних поверхонь.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs дезінфекція ПДУ

Видалення патогенних вірусів

Стерильна упаковка

Медичні дезінфікуючі серветки пригнічують ріст грампозитивної і грамнегативної мікрофлори, найпростіших патогенних вірусів. Кожна з серветок герметично упакована в індивідуальний пакетик. Пакетик володіє високими бар'єрними властивостями (в тому числі водонепроникністю). Всього упаковка вміщує в себе 100 серветок Miaomiaoce, яких вистачить на досить тривалий період часу.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs обробка поверхні шкіри

Безпека дитини

Дрібні предмети будуть "повністю" очищені

Дітлахи дуже люблять різні іграшки. Але як і багато інших предметів, іграшки накопичують на своїй поверхні різні бактерії, які можуть негативно впливати на здоров'я дитини. Тому варто убезпечити малюка від подібних ризиків, а спиртові серветки Miaomiaoce - допоможуть вам у цьому.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs обробка іграшки

 Метод забезпечення міцності

Ущільнення волокон тканини

Матеріал серветки має ущільнені волокна, які пройшли процес механічного з'єднання та сплутування волокон за допомогою методу "гідроперепутиванія". Spunlacing (гідропереплутування) - метод, в якому застосовуються високошвидкісні струмені води, які вдаряють по текстилеподібному матеріалу, так що його волокна з'єднуються одне з одним. В результаті "сплутування" волокон нетканий матеріал стає цілісним і міцнішим.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30мм 100pcs матеріал крупним планом

Як відомо, ідеальним антисептичним засобом є 75% (і більше) розчин етилового спирту. Крім того, він практично не здійснює подразнювальної ефекту на шкіру і не висушує її, що не перешкоджає повсякденному застосуванню антисептичних серветок Miaomiaoce.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30мм 100pcs герметична упаковка

Слід зазначити, що антисептичними серветками можна обробляти відкриті рани та слизові оболонки. А також (в цілях безпеки), їх слід тримати подалі від джерел полум'я.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm100pcs на фоні гаджетів

Тип: Антисептичні серветки
Бренд: Miaomiaoce
Властивості: Дезінфекція, очищення
Матеріал: Нетканий матеріал + 75% розчин етилового спирту
Розмір серветки: 65 x 30 мм
Розмір упаковки: 50 x 50 мм
Комплектація: 1 упаковка (100 серветок)
Термін придатності: 2 роки з дати виробництва
Додатково: Даний пристрій призначений тільки для зовнішнього використання і є одноразовим. Серветку з пошкодженою упаковкою не можна використовувати. Серветки не слід використовувати для обробки пошкоджених ділянок шкіри, очей та дезінфекції слизової оболонки порожнини рота. Не використовуйте цей продукт після закінчення терміну придатності.
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати