Антисептичні серветки Xiaomi Miaomiaoce 65mm*30mm 100pcs

  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Швидка дезінфекція з антисептичними серветками Miaomiaoce

Спиртові серветки Miaomiaoce - один з найбільш зручних і універсальних антисептичних засобів, які виготовляються зі стерильного текстилеподібного нетканого матеріалу. За допомогою спиртових серветок можна здійсними дезінфекцію не тільки шкіри, а й предметів повсякденного застосування, пригнічуючи ріст і розвиток бактерій та інших хвороботворних мікроорганізмів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Важливість дезінфекції

Ефективний захист від бактерій

Дуже часто здоров'я наражається на небезпеку від використання предметів повсякденного застосування. Адже неозброєним оком не видно бактерії і інші шкідливі мікроорганізми, які здійснюють згубний вплив на людину. Саме тому актуалізується питання про необхідність дезінфекції таких предметів.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs упаковка

Спиртові серветки Miaomiaoce призначені для місцевого і зовнішнього застосування. Завдяки вмісту 75% етилового спирту вони здійснюють стерилізуючий і антимікробний ефект. Вони є чудовим засобом для обробки неушкодженого епедерміса, дезінфекції рук перед внутрім'язовими і внутрішньовенними ін'єкціями, для стерилізації поверхні інструментів, смартфонів, ПДУ і навіть посуду, а також різних поверхонь.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs дезінфекція ПДУ

Видалення патогенних вірусів

Стерильна упаковка

Медичні дезінфікуючі серветки пригнічують ріст грампозитивної і грамнегативної мікрофлори, найпростіших патогенних вірусів. Кожна з серветок герметично упакована в індивідуальний пакетик. Пакетик володіє високими бар'єрними властивостями (в тому числі водонепроникністю). Всього упаковка вміщує в себе 100 серветок Miaomiaoce, яких вистачить на досить тривалий період часу.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs обробка поверхні шкіри

Безпека дитини

Дрібні предмети будуть "повністю" очищені

Дітлахи дуже люблять різні іграшки. Але як і багато інших предметів, іграшки накопичують на своїй поверхні різні бактерії, які можуть негативно впливати на здоров'я дитини. Тому варто убезпечити малюка від подібних ризиків, а спиртові серветки Miaomiaoce - допоможуть вам у цьому.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm 100pcs обробка іграшки

 Метод забезпечення міцності

Ущільнення волокон тканини

Матеріал серветки має ущільнені волокна, які пройшли процес механічного з'єднання та сплутування волокон за допомогою методу "гідроперепутиванія". Spunlacing (гідропереплутування) - метод, в якому застосовуються високошвидкісні струмені води, які вдаряють по текстилеподібному матеріалу, так що його волокна з'єднуються одне з одним. В результаті "сплутування" волокон нетканий матеріал стає цілісним і міцнішим.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30мм 100pcs матеріал крупним планом

Як відомо, ідеальним антисептичним засобом є 75% (і більше) розчин етилового спирту. Крім того, він практично не здійснює подразнювальної ефекту на шкіру і не висушує її, що не перешкоджає повсякденному застосуванню антисептичних серветок Miaomiaoce.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30мм 100pcs герметична упаковка

Слід зазначити, що антисептичними серветками можна обробляти відкриті рани та слизові оболонки. А також (в цілях безпеки), їх слід тримати подалі від джерел полум'я.

Антисептичні серветки Miaomiaoce 65mm * 30mm100pcs на фоні гаджетів

Тип: Антисептичні серветки
Бренд: Miaomiaoce
Властивості: Дезінфекція, очищення
Матеріал: Нетканий матеріал + 75% розчин етилового спирту
Розмір серветки: 65 x 30 мм
Розмір упаковки: 50 x 50 мм
Комплектація: 1 упаковка (100 серветок)
Термін придатності: 2 роки з дати виробництва
Додатково: Даний пристрій призначений тільки для зовнішнього використання і є одноразовим. Серветку з пошкодженою упаковкою не можна використовувати. Серветки не слід використовувати для обробки пошкоджених ділянок шкіри, очей та дезінфекції слизової оболонки порожнини рота. Не використовуйте цей продукт після закінчення терміну придатності.