Aqara Smart Camera Gateway Edition

На сторожі безпеки вашого будинку

Вельми функціональна камера з кутом огляду 180 градусів, яка до того ж оснащена zigbee шлюзом. Завдяки наявності zigbee, Aqara Smart Camera може синхронізуватися з бездротовими датчиками: руху, відкриття вікна/двері, розумною розеткою/вимикачем і т.ін. для створення безпечного середовища всередині будинку.

Камера знімає в якості 1080p, оснащена нічним підсвічуванням і двостороннім аудіозв'язком. Пристрій має поворотний механізм і досить легко та надійно кріпиться на різні поверхні за рахунок потужного інтегрованого магніту. Камера створена для того, щоб зробити ваше життя ще комфортнішим і безпечнішим.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

2 в 1

Смарт камера і шлюз

Кількість пристроїв розумного будинку зростає і відповідно зростає необхідність в додатковому шлюзі. Адже один шлюз здатний "з'єднати" між собою до 32 пристроїв. З камерою Aqara, ви зможете синхронізувати датчики розумного будинку між собою і завдяки їх "синергії" - забезпечити надійний захист будинку, коли ви відсутні.

Aqara Smart Camera Gateway Edition крупным планом

"Воронка" датчиків, які піклуються про безпеку вашого будинку

Смарт камера з інтегрованим шлюзом здатна забезпечити більш своєчасну "тривогу" на основі якої ви зможете вжити необхідних заходів. Синхронізація цілого комплексу датчиків розумного будинку: датчик руху, розумна розетка, бездротова кнопка, настінний вимикач, датчик відкриття вікна/двері, датчик руху, датчик температури (вологості) і контролер у формі куба.

Aqara Smart Camera Gateway Edition синхронізація з датчиками

Компактні габарити

Обертання на 360°

Завдяки компактним габаритам (99х77х70 мм), пристрій можна встановити практично в будь-який куточок вашого будинку, а поворотна ніжка подбає про обертання камери на 360°. Крім того, дизайн "розумного девайса", дозволяє йому оптимально вписатися практично в будь-який інтер'єр.

Aqara Smart Camera Gateway Edition компактні габарити

Автоматична відеофіксація події

12 секундний ролик

Якщо хтось проник в ваш будинок відкривши вікно або двері, "розумна" камера Aqara сповістить вас про цю подію. Датчик відкриття дверей/вікна або руху - зафіксує "непроханих гостей" і передасть сигнал безпосередньо на камеру, яка в свою чергу автоматично почне запис 12 секундного ролика. Дані відеодокази перенапрявятся в хмарне сховище. Відеозапис ви зможете переглянути в будь-який час.

Aqara Smart Camera Gateway Edition відеофіксація

Двосторонній аудіозв'язок і відео оповіщення

Камера Aqara автоматично проінформує вас, як тільки дитина повернеться зі школи, надіславши короткий відеоролик. Завдяки вбудованому мікрофону і динаміку, ви зможете спілкуватися зі своєю дитиною через камеру. Крім того, розміщений на задній панелі пристрою динамік, дозволяє використовувати сирену сигналізації і вимовляти необхідні підказки при підключенні датчиків. Зручно, чи не так?

Aqara Smart Camera Gateway Edition двостороння аудіо зв'язок

На сторожі безпеки

180° кут огляду і 1080P якість відео

Досить широкий кут огляду (180°), робить камеру практично незамінною в якості пристрою відеоспостереження або відеоняні.

Aqara Smart Camera Gateway Edition область дії

Ширококутний об'єктив забезпечує якість зйомки 1080P. Вбудоване інфрачервоне підсвічування дозволяє записувати те, що відбувається у вечірній та нічний час. Aqara Smart Camera - пристрій, який стоїть на сторожі безпеки вашого будинку 24 години на добу.

Aqara Smart Camera Gateway Edition якість і кут огляду

Зберігання записів на Mi Cloud або карті пам'яті

При виявленні руху смарт камера записує 12 секундні відеоролики, які зберігаються на Mi Cloud протягом 3-х місяців. Крім того, пристрій підтримує Micro SD до 64 ГБ, що дозволить зберігати важливу інформацію на знімному накопичувачі.

Aqara Smart Camera Gateway Edition відеоспостереження зі смартфона

За допомогою так званого "плаваючого вікна" ви переглядати відеозапис з камери спостереження і в цей же час можете управляти іншим пристроєм розумного будинку.

Aqara Smart Camera Gateway Edition плаваюче вікно

Магнітне кріплення

Магнітне кріплення дозволяє прикріпити пристрій на стіну, стіл або стелю. Обертаюча основа камери з похилим механізмом, дозволяє підібрати найбільш оптимальний кут зйомки.

Aqara Smart Camera Gateway Edition на різних поверхнях

Aqara Smart Camera реагує навіть на найменший рух, який вона "моментально" зафіксує та негайно сповістить вас про це.

Aqara Smart Camera Gateway Edition елементи дизайну

Тип: Смарт камера
Бренд: Aqara
Модель: ZNSXJ11LM
Розмір: 99 x 77 x 70 мм
Робоча температура: -10 ° C - + 40 ° C
Робоча вологість: 0-95% відносної вологості, без конденсації
Вхідна напруга: 5V ⎓ 1A
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2.4 ГГц,
ZigBee
Камера: Ширококутний об'єктив 180° 1080
Підтримка карт пам'яті: Micro SD до 64 ГБ
Колір: Білий

Завантаження…