Аронієва паста 550 г

Доставка

Звичайна ціна

Харчова паста з ягід аронії багата на вітаміни та мікроелементи

Смачна, соковита та неймовірно корисна паста LiQberry, завдяки застосуванню принципово нової технології HTD, ягоди аронія зберегли свої корисні властивості та більш того - вони прекрасно засвоюються організмом. Паста не містить барвників, консервантів, води та цукру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пасту з ягід аронії LiQberry рекомендується їсти в якості насиченого корисними біологічно-активними компонентами джерела, який допоможе наситити організм цілим комплексом корисних вітамінів і мікроелементів. Серед таких речовин варто відзначити: біофлавоноїди, пектинові та дубильні речовини, антоціани, вітаміни: РР, В1, В2, В6, A, C, фолієву кислоту, а також зміст наступних мікроелементів: заліза, йоду, кальцію і калію, хрому, цинку, бору, молібдену тощо для зміцнення організму при захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті, гломерулонефриті, геморагічному діатезі, які до того здійснюють капіляростабілізуючу дію при атеросклерозі та кровотечах. Перераховані вище біологічно активні речовини надають гіпотензивну дію при тиреотоксикозі та артеріальній гіпертензії.

Зверніть увагу! Гомогенізована паста з ягід аронії - не є лікарським засобом.

Спосіб застосування: дітям у віці від 3 років і старше: 2.5 - 5 мл (по 0.5-1 чайній ложці) під час їжі, дорослим: 25-50 мл (по 0.5-1 столовій ложці) 2-3 рази на добу в процесі прийому їжі. Дозу не перевищувати!

Курс застосування аронієвої пасти: від 1 до 2 місяців. Курс можна повторювати. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: Харчову пасту з ягід аронії не рекомендується приймати які годують груддю, вагітним, при гастритах, гіпотонії, схильності до тромбозів, виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки, схильності до запорів, індивідуальної непереносимості, а також після інсультів і інфарктів.

Умови зберігання аронієвої пасти: зберігати в упаковці поставки виробника при температурі від 0 °С до 25 °С (без різких змін температурного режиму) і при відносному рівні вологості не більше 75%. Після відкриття скляної тари, пасту необхідно зберігати при температурі 4 ± 2 ° С в холодильнику і вжити протягом 1 місяця.

Аронієва паста 550г крупним планом

Склад: 100% гомогенізована аронія з подрібненими насінням (включає дрібнодиспенсорну фракцію кісточок)
Бренд: Liqberry
Форма випуску: 550 г у скляній тарі
Харчова цінність та калорійність на 100 г продукту, не менше: Білки - 1,5 г; жири - 0,1 г; Вуглеводи - 10,9, клітковина - 2,7; 50,5 ккал / 211,3 кДж.
Примітка: Не є лікарським засобом
Термін придатності: 12 місяців від дати виробництва