Аудіосистема Xiaomi BINNIFA Live-1T

Розкішний та сучасний дизайн

Аудіосистема BINNIFA Live-1T має розкішний сучасний дизайн і розроблена з компактними розмірами: 900x98x60 мм.

Практична конструкція

Корпус виробу оброблений високоякісними деревними матеріалами в поєднанні з металом від італійського виробника QUIET, що надає йому розкішний та солідний вигляд.

Зручна панель управління

Панель управління на динаміці має світлодіодний екран, що підтримує мультитач, так що користувачі можуть легко налаштовувати звуки, режими одним рухом або дотиком. У той же час виробник також оснащує комплект пультом дистанційного управління, щоб ви могли управляти колонками віддалено.

Кілька способів установки

Завдяки продуманому дизайну користувачі можуть легко прикріпити BINNIFA Live-1T до стіни, розмістити його горизонтально або навіть прикріпити до нижнього краю телевізора.

Цифровий аудіопідсилювач

Акустична система потужністю 60 Вт оснащена цифровим аудіопідсилювачем DSP від ​​відомого американського бренду Texas Instruments. Завдяки використанню сучасних аудіотехнологій, пристрій забезпечує чудову якість звуку, щоб користувачі відчули незабутні емоції при прослуховуванні музики, перегляді фільмів.

Підтримка Bluetooth 5.0

На додаток до багатьох сучасних технологій і відмінної якості звуку, BINNIFA Live-1T підтримує сучасну бездротову технологію Bluetooth 5.0 з можливістю запобігання перешкод, що допомагає усувати проблеми з підключенням, дозволяє швидко підключити аудіо.

Широкий набір інтерфейсів

Завдяки наявності інтерфейсних портів: COX / SPDIF, Optical, Aux, користувачі мають можливість підключати до аудіосистеми телевізор, комп'ютер, iPad, смартфон тощо.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Аудіосистема
Бренд: BINNIFA
Модель: Live-1T
Потужність: 60 Вт
Потужність сигналу: ≥ 78 дБ (A)
Діапазон частот: 60 Гц-20 кГц
Вхідна потужність: 100 В - 240 В, 50/60 Гц
Вага: 3.5 кг
Методи підключення: Bluetooth 5.0, COX / SPDIF, оптичний, вхід Aux
Розмір звукової панелі (саундбара): 900 x 98 x 60 мм