Автоматична годівниця для акваріума + Wi-Fi Xiaomi Descriptive Geometry Eco Fish Tank Pro White HF-JHYJ007 AF100

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Не тільки функціональний, але і розумний

W-Fi модуль ESP-WROOM-02D дозволить зробити акваріум Descriptive Geometry HF-JHYJ007 не просто дуже красивим і функціональним, а ще і розумним.

Оскільки після синхронізації модуля зі смартфоном ви зможете дистанційно управляти виходом кисню і ефектом фільтрації, а також налаштовувати режими освітлення, за допомогою мобільного додатку Mijia.

Крім того, комплект включає ще й автоматичну годівницю для рибок, яка здатна завантажувати 0.3 г рибного корму і також може управлятися зі смартфона.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Інтелектуальне управління

Для дистанційного управління виходом кисню і ефектом фільтрації, ви можете скористатися мобільним додатком Mijia.

Для цього попередньо необхідно підключити смарт модуль до акваріуму Descriptive Geometry HF-JHYJ007 і синхронізувати його роботу зі смартфоном.

Автоматична годівниця для акваріума + Wi-Fi Xiaomi Descriptive Geometry Eco Fish Tank Pro White HF-JHYJ007 AF100 крупним планом

Управління підсвічуванням

У той же час акваріум підтримує до 16 мільйонів кольорів, які можуть забезпечити кращий ефект перегляду, а сім режимів освітлення, можна налаштувати за допомогою мобільного додатку Mijia.

Автоматична годівниця для акваріума + Wi-Fi Xiaomi Descriptive Geometry Eco Fish Tank Pro White HF-JHYJ007 AF100 годівниця

Акваріум оснащений інтелектуальною годівницею, яка може завантажувати 0.3 г рибного корму за одне натискання, і підтримує дистанційне годування через додаток Mijia.

Автоматична годівниця для акваріума + Wi-Fi Xiaomi Descriptive Geometry Eco Fish Tank Pro White HF-JHYJ007 AF100 вид зверху

Тип: Автоматична годівниця для рибок
Бренд: Descriptive Geometry
Матеріал: АБС-пластик
Максимальна потужність: 1 Вт
Номінальна напруга: 3.3 В
Розмір: 123 x 63 x 55 мм
Тип: Смарт-бокс з модулем Wi-Fi
Матеріал: АБС-пластик
Максимальна потужність: 10 Вт
Номінальна напруга: 5 В
Підтримувані ОС: iOS, Android
Примітка: Смарт-бокс з модулем Wi-Fi необхідно підключати до живлення 5В / 2А
Розмір: 76 x 55 x 22 мм