Автомобільне крісло Xiaomi QBORN Coral Red (QQ129KX)

i-Size робить захист більш комплексним і підвищує коефіцієнт безпеки

i-Size — це серія нових і більш суворих стандартів безпеки сидінь, офіційно введених в 2013 році на основі оригінального стандарту ECE R44 в Європі з метою всебічного підвищення коефіцієнта безпеки дітей, які подорожують на автомобілі.

QBORN пройшов суворі випробування. На додаток до китайської сертифікації 3C, QBORN, як представник кількох професійних сидінь безпеки в Китаї, успішно отримав вищі європейські стандарти.

Обертання крісла на 360°

Просто натисніть кнопку в нижній частині сидіння QBORN QQ129KX, щоб легко повернути його в положення обличчям до дверей, допомогти дитині сісти та вийти з машини і правильно пристебнути ремінь безпеки.

Покращений захист від бічних ударів і посилений захист голови та шиї

Двошарова оболонка, відлита під тиском з частинками DPP, використовує унікальні фізичні властивості порожнистої структури для досягнення кращого поглинання енергії та амортизації.

Разом з заповненим двошаровим енергопоглинаючим і амортизуючим матеріалом високої щільності EPP, двошаровою литою оболонкою + подвійним EPP, тобто створюється чотириразова система захисту від бічних ударів.

Підголівник з потовщеного поролону, спеціально створений для новонароджених, може стабільно підтримувати ніжну голову та шию дитини під час поїздки.

Регулювання кута нахилу спинки 105°-140°

Зручний кут нахилу назад на 140° — це ексклюзивна «спальна кабіна» для новонароджених, так що дитина може спати в дорозі.

Два кута нахилу спинки вперед на 105°-115°, ідеально підходить для перегляду пейзажів і відпочинку.

Регулювання плечового ременя підголівника

0-4 роки — період бурхливого зростання та розвитку для малюків. Висота підголівника регулюється приблизно до 17 см.

Триступенева товста оббивка підтримує, як материнські обійми

Подушка з потовщеного поролону, спеціально розроблена для новонароджених, має гарну пружність, вона м'яка та зручна.

Його можна вільно виймати відповідно до різних етапів зростання дитини, а тривимірна форма розширює простір, роблячи його більш комфортним, щоб сидіти без тісноти.

Дихаюча вогнестійка тканина класу А

Для крісла QBORN QQ129KX використовується вогнестійка тканина A-типу з великою кількістю отворів, що відповідає стандартам дитячих товарів.

П'ятиточкові ремені безпеки гоночного класу

П'ятиточковий ремінь безпеки кріпиться до пряжки між ніг через плечі та стегна дитини з обох сторін, так що ремінь безпеки може прилягати до ключових частин тіла дитини, таким як таз, плечі та груди, ефективно розсіюючи удар, викликаний зіткненням.

Основні компоненти US SHELD

Два основних компоненти інтерфейсу ISOFIX і пряжка ременя безпеки виготовлені з оригінального імпортованого з США SHIELD. Щороку всі деталі проходять незалежний аудит сторонньою лабораторією.

Точне зусилля пряжки запобігає випадкове розблокування та зміщення вашої дитини в процесі їзди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Дитяче автомобільне крісло
Бренд: QBORN
Модель: QQ129KX
Рекомендований вік: До 4 років
Рекомендований вага: До 18 кг
Спосіб кріплення: П'ятиточковий ремінь безпеки
Розмір: 660 x 465 x 735 мм
Вага: 14 кг
Колір: Коралово-червоний