Автомобільний ароматизатор Xiaomi Guildford Car Air Outlet Aromatherapy Small GFANPX5

Ароматизатор з натуральними компонентами

Анаеробне середовище в автомобілях завжди вважається ідеальним середовищем для поширення бактерій, які є причиною виникнення неприємного запаху в салоні авто.

Guildford Car air outlet - ароматизатор повітря, який створює приємну атмосферу для комфортного перебування в салоні автомобіля. Завдяки адаптивній конструкції затискного стрижня, ви можете легко прикріпити аксесуар до вентиляційного отвору авто, не дряпаючи та не погіршуючи його зовнішній вигляд. Крім того, ви можете регулювати інтенсивність аромату за допомогою перемикача.

Ефективне "видалення" неприємних запахів

Натуральні рослинні екстракти, які містяться в ароматичних картриджах, здатні дезодорувати бензин та інші неприємні запахи, які "просочилися" в салон авто. Верхня частина корпусу легко знімається, що дозволить вам швидко замінити ароматичний елемент. Всього в комплекті три ароматичних картриджа: з запахом апельсина, лимона та оливи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцна конструкція та стильний дизайн

Анаеробне середовище в автомобілях завжди вважається ідеальним середовищем для поширення бактерій, які є причиною виникнення неприємного запаху в салоні авто.

Автомобільний арамотізатор Guildford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 в двох кольорах

Guildford Car air outlet aromatherapy - освіжувач повітря, який має досить компактні габарити (78 x 18.5 x 42 мм). Завдяки циліндричній формі та міцному корпусу з алюмінієвого сплаву (який пройшов процес анодування) - ароматизатор Guildford виглядає дуже симпатично.

Автомобільний ароматизатор Guilford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 в салоні авто

Запах натуральних ефірних масел в вашому авто

Пристрій оснащений герметичною кришкою, яка досить легко знімається, після чого ви зможете встановити один з трьох картриджів поставляються в комплекті з пристроєм. Аромат апельсина, лимона та оливи Настільки ніжний і природний аромат, створить приємну атмосферу для комфортного перебування в салоні автомобіля.

Автомобільний ароматизатор Guildford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 дівчина за кермом

Регулювання концентрація аромату

Ароматичні добавки не містять спирт і є безпечними навіть для дітей та вагітних. За допомогою перемикача розташованого на корпусі пристрою, ви можете контролювати концентрацію аромату.

Автомобільний ароматизатор Guildford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 заправка картриджа

Універсальність застосування

Ароматизатор Guildford не обмежується використанням в салоні автомобіля. Його можна прикріпити до домашнього зволожувачу повітря або безпосередньо до підлогового вентилятора, щоб створити легку та приємну "ароматизовану атмосферу" в вашій кімнаті.

Автомобільний арамотізатор Guildford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 кріплення

Основні переваги:

  • Легкий та приємний аромат натуральних ефірних масел дезодорує бензин та інші неприємні запахи, які "просочилися" в салон авто;
  • Підходить для автомобіля, будинку, офісу та готелю;
  • Компактний;
  • Простий в експлуатації;
  • Підходить для всіх автомобільних повітропроводів.

Автомобільний ароматизатор Guildford Car air outlet aromatherapy Black GFANPX7 аромати

Тип: Автомобільний ароматизатор
Бренд: Guildford
Модель: GFANPX5
Матеріал конструкції пристрою: Анодований алюмінієвий сплав
Ароматичні елементи: Ароматичні палички (картриджі) з ароматом апельсина, лимона, оливи
Розмір: 78 x 18.5 x 42 мм
Колір: Сірий
Комплектація: Ароматизатор, три арома-картриджа, інструкція