Автомобільний ароматизатор Xiaomi Vivinevo Pastoral Legend Car Scent

  • Срібло

Доставка

Звичайна ціна

Міцна конструкція та стильний дизайн

Анаеробне середовище в автомобілях завжди вважається ідеальною умовою для поширення бактерій, які є причиною виникнення неприємного запаху в салоні авто.

Vivinevo — унікальний освіжувач повітря, який має досить компактні габарити (60х60х35 мм). Завдяки циліндричній формі та міцному корпусу з алюмінієвого сплаву (який пройшов процес анодування) — ароматизатор Vivinevo виглядає просто чудово.

Запах натуральних квітів у вашому авто

Пристрій оснащений герметичною кришкою, яка відкривається при легкому натисканні на її центральну частину, після чого ви відчуєте легкий та приємний аромат квітів і ароматичних трав. Настільки ніжний і природний аромат, створить приємну атмосферу для комфортного перебування в салоні автомобіля.

Універсальність застосування

Ароматизатор Vivinevo не обмежується використанням в салоні автомобіля. Його можна прикріпити до домашнього зволожувача повітря або безпосередньо до підлогового вентилятора, щоб створити легку та приємну "ароматизовану атмосферу" в вашій кімнаті.

Основні переваги:

  • Легкий та приємний аромат натуральних трав і квітів дезодорує бензин та інші неприємні запахи, які "просочилися" в салон авто;
  • Підходить для автомобіля, будинку, офісу та готелю;
  • Компактний;
  • Простий в експлуатації;
  • Підходить до всіх автомобільних повітропроводів.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний ароматизатор
Бренд: Vivinevo
Матеріал конструкції пристрою: Алюмінієвий сплав
Ароматичні елементи: Якісна сировина (з Франції) з вмістом ароматичних трав та квітів
Розмір: 60 х 60 х 35 мм
Колір: Срібло