Автомобільний інвертор Xiaomi SmartMi Car Inverter White CZNBQ01ZM (OBE6001RT)

Універсальний перетворювач напруги для автомобіля

Мобільні аксесуари широко застосовуються в повсякденному житті, але через різні причини зарядити їх не завжди вдається. Автомобіль - не є винятком. Саме тому, як ніколи до речі буде універсальний перетворювач напруги SmartMi, за допомогою якого ви зможете зарядити планшети, ноутбуки, смартфони та інші девайси.

Пристрій оснащений USB-роз'ємом і китайською розеткою (за допомогою адаптера можна підключати девайси з євровилкою). Сам же перетворювач SmartMi живиться від спеціального екранованого кабелю підключеного до прикурювача автомобіля.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Завжди на зв'язку

Проста зарядка девайсів з інвертором SmartMi

Ви забули зарядити смартфон, а вам необхідно терміново зателефонувати? У вас збережена важлива робоча інформація на ноутбуці, а він розрядився?

Це звичайні ситуації, які, як правило, виникають в самий невідповідний момент. З інвертором SmartMi, ви легко і досить швидко зможете зарядити багато девайсів. Все що потрібно - підключити екранований кабель пристрою до прикурювача автомобіля (12В), що займе кілька секунд часу, і під'єднати девайс, в якому необхідно "поповнити" рівень заряду. Інвертор SmartMi - ідеальне рішення для тих, хто проводить багато часу за кермом авто і хоче користуватися набором найнеобхідніших гаджетів, які живляться від мережі.

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White крупним планом

Універсальність

Розетка і USB-роз'єм

Любите подорожувати на автомобілі та хочете взяти з собою набір гаджетів, з якими ваша поїздка буде куди більш комфортна? З універсальним пристроєм SmartMi - ваші мрії втіляться в реальність. Наявність розетки і двох USB-роз'ємів з підтримкою вихідного струму до 3А, дозволить підключити багато девайсів (смартфон, гіроскутер, квадракоптер, ноутбук тощо) потужністю до 100 Вт, з якими ви будете почувати себе як вдома.

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White підключена вилка і USB кабель

Інтелектуальний розподіл заряду

Шестирівневий захист

У нижній частині виробу розміщується екранований кабель, який і підключається безпосередньо до прикурювача авто. Варто відзначити, що інвертор SmartMi оснащений вбудованим мікроконтролером з інтелектуальний розподілом заряду (в залежності від пристрою, що підключається) та шестирівневим захистом: від перевантаження, надструмів, перегріву, короткого замикання, низької напруги та перенапруги. Ефективність перетворення вище 85%!

* Для підключення пристроїв з євровилкою, необхідно скористатися адаптером (купується окремо).

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White 6 рівнів захисту

Максимум комфорта

Вентилюючі елементи

Корпус перетворювача напруги має спеціальні елементи, які сприяють натуральній вентиляції, дозволяючи попередити перегрів пристрою. Рівень шуму при роботі ротора інвертора знаходиться на рівні 42 дБ. Робота пристрою не втомить вас шумом і дозволить насолоджуватися тишею під час поїздки.

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White пристрій розроблений таким чином

Надійність і портативність

Корпус з полікарбонату і ABS пластику

Перетворювач напруги SmatMi виготовлений з полікарбонату і ABS пластику, що забезпечує стійкість виробу до ультрафіолету та високих температур. Крім того, матеріали, що використовуються в конструкції пристрою, відповідають дерективі RoHS, яка обмежує вміст шкідливих речовин.

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White ефективність перетворення

Автомобільний інвертор SmartMi Car Inverter White поруч з девайсами

Тип: Інвертор (перетворювач напруги)
Бренд: SmartMi
Модель: CZNBQ01ZM
Матеріал корпусу: Полікарбонат (PC), ABS-пластик
Вхідна напруга: 12 В
Вихідна напруга: 220 В ~ ± 5%
Вихідна частота: 50 ± 3 Гц
Вихід USB: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
Енергоефективність: ≥85%
Робоча температура: -10 ~ 50 ° C
Робоча вологість: 10% ~ 90%
Температура зберігання: -40 ~ 85 ° C
Номінальна потужність: 100 Вт
Інтерфейс введення: Автомобільний прикурювач
Довжина кабелю: 600 мм
Розмір корпусу: 120 x 75 x 41 мм
Вага: 345 г
Колір: Білий