Автомобільний портативний пилосос Xiaomi AutoBot VX Portable Vacuum Cleaner Coffee Gold ABVX002

Автомобільний пилосос з безщітковим двигуном Gale

AutoBot VX ABVX002 – автомобільний пилосос обладнаний безщітковим двигуном Gale з максимальним тиском повітря близько 13 000 Па. З таким пилососом ви зможете видалити сміття з кожного куточка в салоні автомобіля.

Відмінність AutoBot VX від більшості портативних пилососів полягає в тому, що в ньому використовується безщітковий двигун зі швидкістю обертання до 75 000 об/хв. Він відрізняється плавною роботою, низьким рівнем шуму, зменшеним зносом і тривалим терміном служби.

Оптимізована конструкція

Незважаючи на таку високу потужність, конструкторам вдалося оптимізувати конструкцію пилососа, зробивши його більш портативним. Зокрема, ширина пилососа становить всього 55 мм, завдяки чому він проникає навіть у важкодоступні місця в салоні автомобіля, ефективно видаляючи бруд, пил, сміття і т.ін.

Аксесуари два в одному для декількох сценаріїв

Комбінація аксесуарів «два в одному» підходить для різних умов прибирання: домашні килими/столи/меблі/щілини і т.ін; або візьміть насадку та використовуйте в машині.

Інтелектуальний чіп з декількома функціями захисту

Пилосос AutoBot VX ABVX002 має вбудований інтелектуальний чіп, який захищає пристрій від блокування, перегріву, перевантаження і т.ін., а також обробляє різні процеси очищення в різних режимах і збільшує термін служби пилососа.

Довга пряма форма корпусу

Пилосос має пряму форму, оскільки прямий потік повітря сприяє підвищенню ефективності всмоктування, видаляючи навіть стійкі забруднення.

2 робочих режими

У портативному пилососі AutoBot VX ABVX002 передбачений стандартний режим роботи, який призначений для базового очищення при більш тривалому терміні служби батареї. Максимальний режим використовується для більш глибокого очищення поверхні меблів, автомобільних килимків і т.ін.

Три акумулятора

AutoBot VX обладнаний 3 літієвими акумуляторами загальною ємністю 2000 мАг, які в стандартному режимі, здатні забезпечить 20 хвилинну роботу пилососа.

Анодований алюмінієвий корпус

Корпус з анодованого алюмінію, і лаконічний дизайн, роблять пилосос більш привабливим; він не тільки міцний, простий у використанні, але і привабливий.

Система FLIPCOVER

Пружинний контейнер для пилу може швидко висипати бруд, при легкому натисканні на відповідну кнопку пилососа.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний портативний пилосос
Бренд: AutoBot
Модель: ABVX002
Вхід: DC 5В ⎓ 2A
Номінальна напруга: 11.1В
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Тривалість зарядки: Близько 3 години (у разі інтерфейсу зарядки 5 В ⎓ 2.4 А)
Час використання: Близько 20 хвилин в стандартному режимі (7000 Па), близько 10 хвилин в сильному режимі всмоктування (13000 Па)
Номінальна потужність: 60/120 Вт
Ємність пилозбірника: 100 мл
Матеріали: Алюмінієвий сплав (анодований), полікарбонат
Розмір: 69.5 х 57.5 х 315 мм
Вага: 530 г