Автомобільний тримач для смартфона Xiaomi CARFOOK

Необхідний кожному водієві

Тримач для смартфона CARFOOK CX-04 має розкішний дизайн.

Чутливий датчик ваги допомагає надійно «зафіксувати» смартфон, стаючи ідеальним супутником на всіх дорогах.

Зосередьтеся на водінні

Завдяки конструкції утримувача площею 92 x 91 мм, 1 нижній підставці і 2 бічним затискачам, автомобільний тримач CARFOOK CX-04 допомагає користувачам легко і швидко прикріплювати смартфони різних моделей навіть в процесі водіння.

Крім того, з тримачем ви зможете зосередитися на водінні, переглядати карту переміщення, перевіряти повідомлення, відповідати на дзвінки, чути музику та голосового помічника.

Матеріали преміум-класу

Тримач CARFOOK CX-04 виготовлений з комбінації алюмінієвого сплаву і АБС-пластика, завдяки зовнішньому блиску та розкішному забарвленню, відмінно поєднується практично з екстер'єром будь-якого автомобіля.

Адаптація до різних смартфонів

Тримач CARFOOK CX-04 гнучко адаптується під різні моделі смартфонів розміром від 4.7 до 6.5 дюймів, що означає ширину від 6.5 до 8.5 см і товщину не більше 1.2 см.

Датчик сили тяжіння

Висока сумісність також проявляється в датчику сили тяжіння: коли ви ставите смартфон в утримувач, він автоматично налаштовується на підйом або опускання для фіксації смартфона.

М'які силіконові прокладки

Внутрішня частина затискачів оснащена досить товстими високоеластичними силіконовими прокладками, з протислизькими властивостями, запобігаючими появі подряпин, навіть коли ви не використовуєте чохол для смартфона.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Автомобільний тримач для смартфона
Бренд: Baseus
Модель: CX-04
Матеріали: Алюмінієвий сплав і АБС-пластик
Спосіб кріплення: Решітка вентиляційна
Розмір: 91 x 92 мм