Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM

Стильний дизайн і компактні габарити

Автомобільний зарядний пристрій Mi Car Charger CC06ZM USB виглядає досить привабливо. Воно володіє унікальною формою кулі з розкішним чорним відтінком. В цілому, пристрій покрито матовою фарбою, що дає відчуття комфорту при зберіганні.

Автозарядка CC06ZM досить компактна за розміром, всього 74.7 х 30.8 х 30.8 мм при невеликій вазі, не займе багато місця у вашому автомобілі.

Крім того, зарядний пристрій оснащений білим світлодіодом, який виділяється в темряві, що спрощує користувачам пошук місця інтерфейсу зарядки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцна конструкція

Автомобільний зарядний пристрій Mi Car Charger CC06ZM виготовлений з нікельованого матеріалу, кути вирізані за допомогою технології ЧПУ, щоб поліпшити естетику, а також забезпечити кращий опір ковзанню.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM крупним планом

2 вихідних інтерфейси, потужність до 37 Вт

Автомобільний зарядний пристрій обладнаний 2 виходами, USB-портом, здатним забезпечувати швидке живлення обох пристроїв, сумісно з більшістю електронних девайсів, таких як смартфони, планшети і т.ін.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM у прикурювачі

Порт USB-1 підтримує вихід 5В-2A. Порт USB-2, позначений червоним символом, підтримує швидку зарядку 27 Вт з вихідними параметрами 5 В-3 А, 9 В-3 А, 12 В-2,25 А, 20 В-1.35 А. А при використанні обох портів максимальна загальна потужність досягає 37 Вт.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM підсвічування

Багато функцій захисту

Автомобільний зарядний пристрій Mi Car Charger CC06ZM оснащений імпортним чіпом управління, який не тільки підвищує ефективність зарядки, але і забезпечує кращий захист автомобіля та зарядного пристрою.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM рознімання

Крім того, є кілька шляхів захисту, таких як захист від перенапруги (допомагає запобігти перевищенню вихідної напруги), захист від електромагнітних перешкод з використанням ексклюзивної технології EMI MPS, температурний захист і т.ін.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Quick Charge Edition (37W) CC06ZM вид зверху

Тип: Автомобільний зарядний пристрій
Бренд: Mi
Модель: CC06ZM2
Вихідний інтерфейс: USB-A
Вхідний параметр: 12В-24В⎓4А
Вихідний параметр: USB1: 5 В⎓2 А
USB2: 5В⎓3А, 9В⎓3А, 12В⎓2.25А, 20В⎓1.35А
Робоча температура: 0°C ~ 30°C
Розмір: 74.7 x 30.8 x 30.8 мм
Колір: Чорний