Автомобільний пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy Air Car Jump Starter 10000mAh CGNL020101 Black

Baseus Super Energy Air Car Jump Starter – корисний девайс для власників авто. Портативний стартер дозволить запустити автомобіль з розрядженим акумулятором. Модель здатна підтримувати роботу навіть при низьких та високих температурах. Пристрій можна використовувати не тільки як стартер, а й ліхтарик, та павербанк. Місткості акумулятора пристрою буде достатньо для запуску авто до 40 разів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Енергія для запуску авто

Baseus Super Energy Air Car Jump Starter – пристрій що стане у пригоді кожному автомобілісту. Завдяки йому можна завести автомобіль з повністю розрядженим акумулятором. Також стартер оснащений ліхтариком (доступні 3 режими світла – постійне, миготливе, та сигнал SOS).Також він може працювати як павербанк для заряджання ваших гаджетів. Пристрій підходить для запуску автомобілів на бензиновому та дизельному двигуні 12 В, а також для електромобілів та мотоциклів.

Baseus Super Energy Air Car Jump Starter запуск авто

До 40 використань без підзарядки

Стартер оснащений акумулятором на 10000 мАг. На повній зарядці пристрій можна використати до 40 разів. В режимі очікування Baseus Super Energy Air Car Jump Starter пристрій буде працювати до 270 днів (майже 9 місяців). Сила пускового току складає 500А.

Працює навіть при низьких температурах

Модель отримала спеціальний захист від перепадів температури. Тому Baseus Super Energy Air Car Jump Starter можна використовувати як при низьких температурах (до -20) так і при високих (до 60). Тому можете не перейматися, що гаджет не зможе працювати у відповідальний момент.

Baseus Super Energy Air Car Jump Starter дизайн

9 рівнів захисту

Модель відмічена світовими сертифікатами безпеки та отримала 9 рівнів захисту під час роботи – від перезаряджання, перегріву, а також від коливань напруги.

Baseus Super Energy Air Car Jump Starter вигляд

Тип:

Пусковий пристрій

Бренд: Baseus
Модель:

CGNL020101

Вихідні інтерфейси:

USB Type A

Напруга, В:

5

Загальна потужність:

12 Вт (макс.)

Вихідний струм, А:

Пускова напруга:

12В

Пусковий струм:

500А

Піковий струм:

1000А

Вхідні інтерфейси:

USB Type-C

Вхідна напруга В:

5

Вхідний струм :

2.4A

Місткість акумулятора:

10000 мА*год

Матеріал корпусу:

Пластик

Колір:

Чорний

Ліхтар:

Так

Індикація рівня заряду:

Так