Автотрек Xiaomi CARRERA First Racing Track Set McQueen

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Гонка двох відомих персонажів відеоігор

CARRERA GO First Racing Track Set - автотрек з машинками, які управляються дистанційно, стане відмінним подарунком для дитини. 2 гоночні машинки, за кермом яких будуть відомі персонажі мультфільму "Тачки".

Блискавка Маккуїн - легендарне гоночне авто з номером 95 на борту, проти швидкісного спортивного автомобіля Джексона Шторма, який красується з 20 номером на борту.

Незабутнє змагання за першість на швидкісній трасі в масштабі 1:52, дозволить вам відчути атмосферу гонок і при цьому стати її безпосереднім учасником.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Більше 50 років досвіду

Carrera - це втілення мрії автогонщиків, незважаючи на їх вік. Компанія Carrera має більше 50 років досвіду у виробництві іграшок і ось знову зробила черговий внесок в створення автотрека, який би радував не тільки діточок, а й більш дорослих користувачів. При цьому якість використовуваних в конструкції матеріалів, відповідає американським і європейським стандартам.

Не тільки приємне, а корисне проведення часу

У процесі складання автотрека CARRERA GO, діти натхненні майбутнім захоплюючим гоночним процесом, зможуть проявити творчість, посидючість, навчитися концентрувати увагу на деталях. Тому, автотрек - покликаний не тільки розважати ваших дітей, а сприяє розвитку навичок мислення та командного духу.

Автотрек CARRERA GO First Racing Track Set машинки

Взаємодія між двома «гонщиками»

Гоночний трек Racing First розрахований на двох гравців. Проведіть цей незабутній час в компанії вашої дитини, що безумовно посилить взаємодію між батьками та дітьми.

Трек CARRERA First Racing Track Set McQueen тато з дитиною збирають трасу

Від любителя до профі

Гонки на автотреку - це захоплюючий процес, в якому ви зможете проявити навички гонщика прискорюючись по прямій та зменшуючи швидкість наближаючись до повороту. Настав час перевірити чия машинка швидше!

Трек CARRERA First Racing Track Set McQueen траса

Траса довжиною 2.4 метра

Персонажі відеоігор в ролі гонщиків

Дворівнева гоночна траса в масштабі 1:52 має все необхідне для забезпечення гоночного процесу: дві колії, дорожня розмітка, перила, рекламні щити, а також лічильник кіл для відстеження переміщення двох авто.

2.4 метри, саме така довжина гоночної траси, на якій буде відбуватися такий цікавий заїзд. Цього цілком достатньо для того, щоб з'ясувати, чий автомобіль швидший і більш маневрений. Трек призначений для дітей віком від 3 років.

Трек CARRERA First Racing Track Set McQueen дитина грає

Пульт дистанційного управління простий в експлуатації

Рукоятка ПДУ має стильний червоно-чорний дизайн, а також розроблена таким чином, щоб дитині було зручно тримати його в руці. Досить просте управління за допомогою джойстика, дозволить вам регулювати швидкісний режим і рватися вперед, до перемоги.

Трек CARRERA First Racing Track Set McQueen комплектація

Струмопровідний метал

Кожний транспортний засіб, оснащений двома шматками струмопровідного металу, що ввозиться з Німеччини. Користувачам потрібно відрегулювати положення контакту на стартовій лінії, щоб автомобіль міг рухатися краще.

CARRERA GO - мрія багатьох дітей, які жадають випробувати відчуття справжніх перегонів.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set батько з дітьми

Тип: Автотрек
Бренд: CARRERA
Масштаб до гоночній трасі: 1:52
Рекомендований вік: Від 3 років
Розмір траси: 2.4 метри
Розмір упаковки: 49.5 х 30 х 7 см
Елементи живлення: 4 батарейки (купуються окремо)
Комплектація: