Автотрек Xiaomi CARRERA GO First Racing Track Set Super Mario

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Гонка двох відомих персонажів відеоігор

CARRERA GO First Racing Track Set - автотрек з машинками, які управляються дистанційно, стане відмінним подарунком для дитини. 2 гоночні машинки, за кермом яких будуть відомі персонажі відеоігор Маріо та принцеса Піч.

Незабутнє змагання за першість на швидкісній трасі в масштабі 1:52, дозволить вам відчути атмосферу гонок і при цьому стати її безпосереднім учасником.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Більше 50 років досвіду

Carrera - це втілення мрії автогонщиків, незважаючи на їх вік. Компанія Carrera має більше 50 років досвіду у виробництві іграшок і ось знову зробила черговий внесок в створення автотрека, який би радував не тільки діточок, а й більш дорослих користувачів. При цьому якість використовуваних в конструкції матеріалів, відповідає американським і європейським стандартам.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set крупним планом

Не тільки приємне, а корисне проведення часу

У процесі складання автотрека CARRERA GO, діти натхненні майбутнім захоплюючим гоночним процесом, зможуть проявити творчість, посидючість, навчитися концентрувати увагу на деталях. Тому, автотрек - покликаний не тільки розважати ваших дітей, а сприяє розвитку навичок мислення та командного духу.

Взаємодія між двома «гонщиками»

Гоночний трек Racing First розрахований на двох гравців. Проведіть цей незабутній час в компанії вашої дитини, що безумовно посилить взаємодію між батьками та дітьми.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set машинки

Від любителя до профі

Гонки на автотреку - це захоплюючий процес, в якому ви зможете проявити навички гонщика прискорюючись по прямій та зменшуючи швидкість наближаючись до повороту. Настав час перевірити чия машинка швидше!

Трек CARRERA GO First Racing Track Set тато з дитиною

Траса довжиною 2.4 метра

Персонажі відеоігор в ролі гонщиків

Дворівнева гоночна траса в масштабі 1:52 має все необхідне для забезпечення гоночного процесу: дві колії, дорожня розмітка, перила, рекламні щити, а також лічильник кіл для відстеження переміщення двох авто.

За кермом одного з автомобілів буде сидіти відомий персонаж відеоігор «Маріо», а кермом другого авто - принцеса «Піч», яку на цей раз Маріо буде не рятувати від злого дракона, а намагатися обігнати в дружньому заїзді на автотреку CARRERA GO.

2.4 метри, саме така довжина гоночної траси, на якій буде відбуватися такий цікавий заїзд. Цього цілком достатньо для того, щоб з'ясувати, чий автомобіль швидший і більш маневрений. Трек призначений для дітей віком від 3 років.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set дитина грає

Пульт дистанційного управління простий в експлуатації

Рукоятка ПДУ має стильний червоно-чорний дизайн, а також розроблена таким чином, щоб дитині було зручно тримати його в руці. Досить просте управління за допомогою джойстика, дозволить вам регулювати швидкісний режим і рватися вперед, до перемоги.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set комплектація

Струмопровідний метал

Кожний транспортний засіб, оснащений двома шматками струмопровідного металу, що ввозиться з Німеччини. Користувачам потрібно відрегулювати положення контакту на стартовій лінії, щоб автомобіль міг рухатися краще.

CARRERA GO - мрія багатьох дітей, які жадають випробувати відчуття справжніх перегонів.

Трек CARRERA GO First Racing Track Set батько з дітьми

Тип: Автотрек
Бренд: CARRERA
Масштаб до гоночній трасі: 1:52
Рекомендований вік: Від 3 років
Розмір траси: 2.4 метри
Розмір упаковки: 49.5 х 30 х 7 см
Елементи живлення: 4 батарейки (купуються окремо)
Комплектація:

Завантаження…