Автотрек Xiaomi CARRERA GO Racing Track Set F1

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Битва болідів «Формули-1»

Трек CARRERA GO дозволить відчути себе гонщиком. Битва 2 швидкісних болідів «Формули-1» обіцяє швидкі та напружені гонки до переможного кінця. Обидві машини вигравали чемпіонати і ставили рекорди. На гоночній трасі Carrera в масштабі 1:43 - ви зможете перейнятися атмосферою гонок і при цьому бути її безпосереднім учасником.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Навички автогонщика

Захисні огорожі

Гонки на автотреку - це хобі, яке вимагає певної майстерності. Прискорення по прямій трасі та зниження швидкості на поворотах, несподівані маневри - допоможуть вам досягти певних успіхів на гоночній трасі. Огородження по краях розміщені на небезпечних поворотах, не дозволять спорткару вилетіти за межі траси. Перевірте свої навички гонщика в компанії друзів і дізнайтеся, чия машинка швидше.

Автотрек CARRERA GO Racing Track Set трасса

Все необхідне для гонок

Траса довжиною 3.6 метра

На гоночній трасі в масштабі 1:43, є все необхідне для забезпечення «справжніх гонок». 2 автомобіля, 2 колії, 2 важеля управління на дистанційному пульті та два суперника, які зможуть проявити свій професіоналізм в управлінні дуже швидкими іграшковими копіями гоночних автомобілів. Траса обладнана розміткою, огородженнями, лічильником кіл для відстеження переміщення автомобілів.

Автотрек CARRERA GO Racing Track Set элементы конструкции

Загальна довжина гоночної траси - 3.6 метра. Цього цілком достатньо для того, щоб з'ясувати, чий спорткар швидше та маневреннее. Трек призначений для дітей віком від 6 років.

Автотрек CARRERA GO Racing Track Set детали

Інтенсивні гонки

Регулювання швидкісного режиму

Гоночний процес - дуже інтенсивний, так як машинки переміщаються досить швидко. За допомогою контролерів можна регулювати швидкісний режим. Тому, якщо ви новачок і тільки вчитеся управляти гоночним авто, ви зможете потренуватися на міні копіях болідів «Формули-1», на більш низьких швидкостях.

Траса спроектована з перехрестям гарячих точок, де можливі вильоти з колії та зіткнення, які додають напруженості кожній гонці!

Автотрек CARRERA GO Racing Track Set папа с ребенком гоняет

Більше 50 років досвіду

Carrera втілює мрії автогонщиків, незважаючи на їх вік. Уже понад 50 років Carrera робить свій внесок в захоплюючий світ домашніх автотреків. Новачки та професіонали, завдяки настільки реалістичним гонкам, зможуть відмінно провести час в компанії свого друга.

Автотрек CARRERA GO Racing Track Set дети играют

Тип: Автотрек
Бренд: CARRERA
Масштаб до гоночної траси: 1:43
Вихід адаптера: 14,8 В 700 мА 10,4 ВА
Розмір траси: 3.6 метра
Розмір упаковки: 60 x 50 x 7 см
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати