Автомобільне кріплення Xiaomi Mi Qi Car Wireless Charger 20W (WCJ02ZM) (GDS4108CN)

Інтуїтивно зрозуміле застосування

Автоматичний утримувач Mi Qi WCJ02ZM, обладнаний досить чутливою сенсорної ручкою. Зокрема, коли користувач підносить смартфон, датчик автоматично відкриває 2 затискні скоби, щоб ви могли помістити смартфон.

Коли вам потрібно витягти смартфон з тримача, вам просто необхідно обережно потягнути його і два затискача автоматично розімкнуться. Затискачі з можливістю масштабування до 81.5 мм повністю відповідають розмірам багатьох сучасних смартфонів.

Бездротова зарядка потужністю 20 Вт

На додаток до можливості надійної фіксації смартфона, автомобільний тримач Mi WCJ02ZM має вбудовану бездротову зарядку потужністю 20 Вт, що прискорить процес заповнення запасу «енергії» акумулятора. Для використання функції швидкої зарядки, ваш смартфон повинен підтримувати стандарт Qi.

Ефективне розсіювання тепла

Скляний матеріал 2.5D використовується в якості плати для зарядки пристрою, допомагаючи підвищити ефективність розсіювання тепла, що дає можливість прискорити процес зарядки. Крім скла в конструкції Mi Qi Car Wireless Charger використовується полікарбонат.

Красиве підсвічування

Синій світлодіодний індикатор буде включений, коли пристрій підключено до мережі, забезпечуючи одночасно естетику і ефективне джерело світла при використанні вночі.

Система безпеки

Крім того, автотримач з бездротовою зарядкою має надійну систему безпеки: від короткого замикання, перенапруження і т.ін.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Бездротовий зарядний пристрій + тримач
Бренд: Mi
Модель: WCJ02ZM
Матеріал корпусу: Полікарбонат, скло
Фіксація тримача: Кріплення на вентиляційну решітку
Тип інтерфейсу: USB-C
Вхід: 5В ⎓ 3А, 9В ⎓ 2А, 12В ⎓ 2А, 15В⎓1.8А, 20В ⎓ 1.35А
Вихід: 20 Вт Макс
Розмір: 117.2 х 73.4 х 91.7 мм
Колір: Чорний

Завантаження…